Jedynie prawda jest ciekawa


W tym europejskim kraju wymordowali wszystkie dzieci z zespołem Downa!

18.08.2017

Podczas gdy wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki wrzucał na Twittera swoje zdjęcie z wakacji, na którym wraz z żoną i chorym na zespół Downa dzieckiem podziwiali zachód słońca, ciesząc się rodzinnym urlopem, na Islandii ginęło kolejne dziecko cierpiące na taką samą przypadłość, jak synek Jakiego. Chociaż może lepiej byłoby by powiedzieć – kolejne ostatnie dziecko. Islandia stała się bowiem eugeniczną stolicą świata – tam upośledzone dzieci nie mają prawa przychodzić na świat.

Jak donosi amerykańska lewicowa telewizja CBS News, na tej wyspie, leżącej ponoć jeszcze w Europie – choć cywilizacyjnie, chyba bliżej im do azjatyckich plemion koczowniczych z okresu średniowiecza – nie ma już prawie żadnego dziecka z zespołem Downa. Większość została zabita zanim zdążyła się narodzić – te co przetrwały zawdzięczają swoje życie… błędnym badaniom prenatalnym.

Co szczególnie bulwersujące, islandzcy lekarze chwalą się swoim dokonaniem, jakby co najmniej wymyślili nową metodę leczenia zaburzenia chromosomów. Niestety wybrali rozwiązanie znacznie prostsze – aborcję.

Według opiniotwórczego konserwatywnego serwisu nationalreview.com, choć na Islandii testy prenatalne nie są obowiązkowe, to rząd zaleca lekarzom zapisywanie kobiet na te badania. Korzysta z nich ok 85 proc. pań oczekujących dziecka, z czego blisko 100 procent tych kobiet decyduje się przerwać ciążę, jeśli w badaniu zdiagnozowano zespół Downa.

W liczącej ponad 300 tys. obywateli Islandii, na świat rocznie przychodzi jedynie dwoje dzieci cierpiących na wspomniane wyżej zaburzenie. Rodzą się tylko dlatego, że badania prenatalne źle je zdiagnozowały.

Co ciekawe lewicowa telewizja CBS, która pierwsza nagłośniła ten temat, nie zrobiła tego w charakterze przestrogi tylko… pochwały. Redaktorzy uważają, że inne kraje nie powinny pozostawać w tyle, a rozwiązania przyjęte przez rząd w Rejkiawiku to „ciekawa nowinka technologiczna”.

Jak widać, najzwyklejsza w świecie eugenika, której nie powstydziliby się hitlerowscy lekarze z doktorem Mengele na czele, z przytupem wkracza na salony. Nie sposób uniknąć wrażenia, że historia po raz kolejny zatacza koło. Cywilizacja europejska chyli się ku upadkowi, a współczesne elity, niemal jak w starożytnym Rzymie, w amoku tańczą swój upiorny taniec. Nie wiedzą jeszcze, że tańczą na swoim własnym grobie.

Całe szczęście u nas jest jeszcze normalnie.


Piotr Filipczyk  

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook