Jedynie prawda jest ciekawa


Wyjątkowy numer "wSieci"!

14.12.2014

Zachęcamy do kupna świątecznego, podwójnego wydania tygodnika "wSieci"!

W świątecznym, podwójnym wydaniu tygodnika „wSieci” - nowe fakty o Bożym Narodzeniu, codzienność w czasach Jezusa, komiks wigilijny, bracia Karnowscy kontra bracia Golcowie, dodatek specjalny - oszustwa wszech czasów i wyjątkowe przepisy kulinarne, czyli tajemnice klasztornej kuchni. Aż 132 strony największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce w sprzedaży już od 15 grudnia.

W świątecznym wydaniu tygodnika „wSieci” bożonarodzeniowe fakty przedstawia ks. prof. Henryk Witczyk w rozmowie z Grzegorzem Górnym, ks. Józef Naumowicz przestrzega, by skończyć z pogańską genezą świąt, a o codzienności w świecie czasów Jezusa pisze Magdalena Zdort.

"Dobrze mieć brata bliźniaka?" – pytają bracia Karnowscy braci Golców - "To atut. Bo już na dzień dobry, gdy ludzie widzą dwóch takich samych facetów, to już ich wyróżniają spośród milionów. Bo ilu w 38-milionowej Polsce może być bliźniaków? Może kilkadziesiąt tysięcy. A więc od pierwszej chwili jesteśmy rodzynkami" – odpowiada Paweł Golec i dodaje: „Mamy dwóch starszych braci, więc możemy powiedzieć, że relacje między bliźniakami mają zupełnie inny charakter niż między zwykłym rodzeństwem. (...) Brata bliźniaka zna się na wylot. I tu są źródła szczególnej siły, którą dysponują tacy ludzie jak my”.

W numerze również komiks wigilijny „Narodziny Proroka”. – Biblia i komiks – to zestawienie wydaje się bardzo odległe, zwłaszcza gdy nie chodzi o książeczkę dla małych dzieci. Ale to tylko pozory – piszą autorzy tygodnika. – Komiks kojarzy się nam z superbohaterami, którzy dokonują niezwykłych czynów. I słusznie, bo właśnie z myślą o nich jest tworzony. Ta nowocześnie ilustrowana Biblia też jest opowieścią o Superbohaterze i o tych, którzy się stają do Niego podobni dzięki temu, że Mu zaufali – czytamy w tygodniku, który publikuje fragmenty oryginalnego komiksu o Bożym Narodzeniu.

O największych oszustwach w historii piszą w specjalnym dodatku: Grzegorz Górny, Stanisław Janecki, Maja Narbutt, Andrzej Potocki oraz Piotr Zaremba. Andrzej Rafał Potocki pisze o operacji „Bodyguard”, czyli największym blefie wszech czasów. - Wśród wielu mistyfikacji zarówno politycznych, jak i militarnych, do których doszło na przestrzeni wieków, niewątpliwie największa i przy tym w pełni udana była operacja maskująca prawdziwe przygotowania oraz samo lądowanie aliantów w Normandii 6 czerwca 1944 r. – zaznacza autor.

Prywatny ranking najlepszych dziewczyn Bonda przedstawia Stanisław Janecki. - Wśród nich jest postać wzorowana na polskiej superagentce Krystynie Skarbek. A w pierwszej dziesiątce znalazła się aktorka o polskich korzeniach, grająca rolę rosyjskiej programistki – przypomina autor.

W świątecznym wydaniu tygodnika, w prezencie dla Czytelników praktyczny kalendarz na cały 2015 rok na biurko. Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 15 grudnia, także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

LL

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook