Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Wyjątkowe wydanie tygodnika „wSieci”

31.05.2015

W nowym, specjalnym wydaniu tygodnika „wSieci” wszystko o nowym prezydencie Rzeczypospolitej - sylwetkę Andrzeja Dudy przedstawia Piotr Zaremba. W powyborczym numerze także doświadczeni politycy i młodzi entuzjaści, czyli drużyna Dudy – to oni wygrali wybory oraz ile prezydent zawdzięcza żonie i córce.

A także: Alicja, Pippi i pszczółka Maja obchodzą urodziny – o bohaterkach dziecięcego świata pisze Jolanta Gajda-Zadworna. W wydaniu na 1 czerwca także konkurs na Dzień Dziecka dla całej rodziny. Bawcie się razem, spędźcie ten dzień wspólnie i wygrywajcie – 115 cennych nagród. W tym wydaniu także dodatek „wGospodarce”.

 

Polecamy specjalne wydanie tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 1 czerwca br.

Zadanie wykonane – Dżentelmen z Krakowa rządzi – pisze Piotr Zaremba i przedstawia sylwetkę prezydenta elekta. - Pozytywista, daje się lubić, nie obraża się. Serca Polaków pozyskał ładną wymową, pracowitością i spokojem. Ale za jego miękkością kryje się żelazny upór górala w drugim pokoleniu – charakteryzuje Zaremba i komentuje: - Andrzej Duda to żywy dowód na słuszność maksymy: warto być przyzwoitym. Wiem, jak to brzmi, ale to prawda – podkreśla publicysta.

Kto tworzy drużynę Dudy pisze Stanisław Janecki. Zaznacza - Doświadczeni politycy oraz młodzi entuzjaści. To oni pokonali emerytów ze stowarzyszenia strażników żyrandola Bronisława Komorowskiego i przyczynili się do zwycięstwa Andrzeja Dudy.

Z kolei Dorota Łosiewicz przedstawia „Dziewczyny z charakterem” – Agatę i Kingę Duda - żonę i córkę  nowo wybranego prezydenta.  - Zwycięstwo w wyborach to wielka radość dla rodziny Andrzeja Dudy. To jednak także wielkie wyzwanie. Szczególnie dla żony, która będzie musiała zacząć życie od nowa jako pierwsza dama, oraz dla córki, której teraz krok w krok będą towarzyszyć nie zawsze życzliwe media – zauważa dziennikarka.

O bohaterkach dzieciństwa pisze natomiast Jolanta Gajda-Zadworna

- Trzy bardzo różne literackie bohaterki obchodzą w tym roku swoje urodziny – Alicja z Krainy Czarów, Pippi Längstrump i Pszczółka Maja – przypomina dziennikarka.  - Trzy różne bohaterki — przywołane z okazji 1 czerwca — i ich w sumie niełatwe do porównania historie… a jednak jest coś, co łączy wiktoriańską Alicję, wyprzedzającą swój czas Pippi i pociągającą urokiem małego dziecka Maję. Każda z nich jest wyrazista. Nie można jej z nikim innym pomylić ani nikim przesłonić. Są rozpoznawalne i ważne. Dla dawnych, obecnych i przyszłych odbiorców.

W czerwcu w tygodniku „wSieci” wielki konkurs plastyczny na Dzień Dziecka pt. „Polska moja Ojczyzna”  - jak co roku spędź przyjemnie czas ze swoją pociechą  - rysuj, maluj, twórz i wygrywaj – aż 115 cennych nagród do zdobycia.  W numerze ponadto comiesięczny dodatek „wGospodarce”, a w nim m.in. artykuł Marii Szurowskiej dotyczący akcyzy i rozwoju szarej strefy, wywiad z prof. Leonardem Etelem na temat nowej ordynacji podatkowej oraz felieton głównego ekonomisty SKOK Janusza Szewczaka - „Prawda o polskim PKB”.

 

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 1 czerwca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. dad-and-son-14327721920 26.10.2016

  Szymański: Silny ojciec = społeczeństwo bez aborcji

  "Coraz więcej polskich mężczyzn odkrywa bycie tatą jako ważny element własnej tożsamości i możliwość samorealizacji".

 2. pawlowiczkrystynkaaa 26.10.2016

  Krystyna Pawłowicz złożyła do KRRiT skargę na TVN

  "Czuję się zagrożona, tym bardziej, że „organizowane” przez „Fakty” akcje agresji przeciwko nam i nienawiści stwarzają realne zagrożenie i pobudzają do agresji widzów ze środowisk obecnej opozycji".

 3. Google1477x83143-2016 25.10.2016

  Prezydent we "wSieci": Poprzedni rząd zapominał o rodzinach

  Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika "wSieci".

 4. marzena1 25.10.2016

  Nykiel: Uczestniczki "Czarnego Protestu" są wykorzystywane

  "Widać wyraźnie, że sprawa aborcji to jest jeden z tematów, które bardzo dobrze napędzają rozruchy społeczne jakiejś określonej części kobiet, określonej części Polaków".

 5. romaszewska-stefffff 25.10.2016

  Romaszewska: Tylko Rosjanie mogą zagrozić Łukaszence

  Agnieszka Romaszewska o sytuacji na Białorusi i spotkaniu polskiego ministra z Łukaszenką.

 6. Zrzut-ekranu-2016-10-25-o-122940 25.10.2016

  Janecki: Obcujemy z totalną groteską

  "Im bardziej wsłuchiwałem się w to, czego protestujący maja dość, to byłem zdumiony i miałem poczucie obcowania z totalną groteską, bo mają dość tego, czego nikt im nie chce odbierać"

 7. jadzwiga 25.10.2016

  Staniszkis: "Obawiam się, że PiS może wygrać kolejne wybory"

  Prof. Jadwiga Staniszkis w Poranku Radia Wnet recenzuje działania rządu.

 8. rurgenrotkh 25.10.2016

  Jürgen Roth dotarł do pełnego raportu BND na temat 10/04

  Z raportu dowiadujemy się m.in., że informację BND o „wysoce prawdopodobnym zamachu przy użyciu materiałów wybuchowych” potwierdziło „wysokiej rangi źródło wewnątrz polskiej ambasady w K.".

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook