Jedynie prawda jest ciekawa

Wyjątkowe wydanie tygodnika „wSieci”

31.05.2015

W nowym, specjalnym wydaniu tygodnika „wSieci” wszystko o nowym prezydencie Rzeczypospolitej - sylwetkę Andrzeja Dudy przedstawia Piotr Zaremba. W powyborczym numerze także doświadczeni politycy i młodzi entuzjaści, czyli drużyna Dudy – to oni wygrali wybory oraz ile prezydent zawdzięcza żonie i córce.

A także: Alicja, Pippi i pszczółka Maja obchodzą urodziny – o bohaterkach dziecięcego świata pisze Jolanta Gajda-Zadworna. W wydaniu na 1 czerwca także konkurs na Dzień Dziecka dla całej rodziny. Bawcie się razem, spędźcie ten dzień wspólnie i wygrywajcie – 115 cennych nagród. W tym wydaniu także dodatek „wGospodarce”.

 

Polecamy specjalne wydanie tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 1 czerwca br.

Zadanie wykonane – Dżentelmen z Krakowa rządzi – pisze Piotr Zaremba i przedstawia sylwetkę prezydenta elekta. - Pozytywista, daje się lubić, nie obraża się. Serca Polaków pozyskał ładną wymową, pracowitością i spokojem. Ale za jego miękkością kryje się żelazny upór górala w drugim pokoleniu – charakteryzuje Zaremba i komentuje: - Andrzej Duda to żywy dowód na słuszność maksymy: warto być przyzwoitym. Wiem, jak to brzmi, ale to prawda – podkreśla publicysta.

Kto tworzy drużynę Dudy pisze Stanisław Janecki. Zaznacza - Doświadczeni politycy oraz młodzi entuzjaści. To oni pokonali emerytów ze stowarzyszenia strażników żyrandola Bronisława Komorowskiego i przyczynili się do zwycięstwa Andrzeja Dudy.

Z kolei Dorota Łosiewicz przedstawia „Dziewczyny z charakterem” – Agatę i Kingę Duda - żonę i córkę  nowo wybranego prezydenta.  - Zwycięstwo w wyborach to wielka radość dla rodziny Andrzeja Dudy. To jednak także wielkie wyzwanie. Szczególnie dla żony, która będzie musiała zacząć życie od nowa jako pierwsza dama, oraz dla córki, której teraz krok w krok będą towarzyszyć nie zawsze życzliwe media – zauważa dziennikarka.

O bohaterkach dzieciństwa pisze natomiast Jolanta Gajda-Zadworna

- Trzy bardzo różne literackie bohaterki obchodzą w tym roku swoje urodziny – Alicja z Krainy Czarów, Pippi Längstrump i Pszczółka Maja – przypomina dziennikarka.  - Trzy różne bohaterki — przywołane z okazji 1 czerwca — i ich w sumie niełatwe do porównania historie… a jednak jest coś, co łączy wiktoriańską Alicję, wyprzedzającą swój czas Pippi i pociągającą urokiem małego dziecka Maję. Każda z nich jest wyrazista. Nie można jej z nikim innym pomylić ani nikim przesłonić. Są rozpoznawalne i ważne. Dla dawnych, obecnych i przyszłych odbiorców.

W czerwcu w tygodniku „wSieci” wielki konkurs plastyczny na Dzień Dziecka pt. „Polska moja Ojczyzna”  - jak co roku spędź przyjemnie czas ze swoją pociechą  - rysuj, maluj, twórz i wygrywaj – aż 115 cennych nagród do zdobycia.  W numerze ponadto comiesięczny dodatek „wGospodarce”, a w nim m.in. artykuł Marii Szurowskiej dotyczący akcyzy i rozwoju szarej strefy, wywiad z prof. Leonardem Etelem na temat nowej ordynacji podatkowej oraz felieton głównego ekonomisty SKOK Janusza Szewczaka - „Prawda o polskim PKB”.

 

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 1 czerwca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook