Jedynie prawda jest ciekawa


„wSieci”: Wiemy, co Macierewicz zmieni w MON!

29.11.2015

Reporterzy tygodnika „wSieci”, Marek Pyza i Marcin Wikło, ujawniają plany Antoniego Macierewicza. - Wiemy co Macierewicz zastał w MON, a co zmieni – zapewniają. Dziennikarze podkreślają: - Macierewicz mocno was zaskoczy.

W tym samym wydaniu tygodnika z Piotrem Glińskim rozmawiają Jacek i Michał Karnowscy, a z Witoldem Waszczykowskim, ministrem spraw zagranicznych, rozmawia Łukasz Warzecha. W numerze ponadto comiesięczny dodatek wGospodarce, a w nim m.in. sekcja specjalna pt. „Historia polskiego górnictwa”, a także praktyczny poradnik - prezentownik na zbliżające się mikołajki i święta.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 30 listopada.

O armii nowej generacji piszą Marek Pyza i Marcin Wikło.  - Najnowocześniejsza technologicznie broń zamiast tradycyjnych rakiet Patriot. Prokuratura wojskowa do wzmocnienia. Większe wymagania wobec polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wiemy, jakie zmiany planuje nowy szef MON. Antoni Macierewicz może wszystkich bardzo zaskoczyć – ujawniają dziennikarze tygodnika.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z prof. Piotrem Glińskim, wicepremierem, ministrem kultury i dziedzictwa narodowego.  - Korekta polityki państwowej, także w sferze kultury, nastąpi. Taka jest decyzja wyborców. Dostaliśmy na to mandat, ludzie oczekują zmian – deklaruje minister Gliński.

Z kolei Łukasz Warzecha rozmawia z Witoldem Waszczykowskim, ministrem spraw zagranicznych. Pytany był m.in. o stanowisko Polski w kwestii przyjmowania imigrantów i pewien chaos, jaki pojawił się po nieco sprzecznych wypowiedziach przedstawicieli nowej władzy. - Nie ma tu chaosu. Cały czas mówimy, że wykonanie politycznych decyzji o przyjęciu kwot uchodźców będzie uzależnione od obowiązujących procedur bezpieczeństwa. Osoby, które miałyby przyjechać do Polski, będą tak długo prześwietlane przez powołane do tego służby w tzw. hot spotach, aż będzie można dać rękojmię, że nie stanowią zagrożenia. Dopiero wówczas będą mogły złożyć wniosek azylowy, który będziemy rozpatrywać w Polsce, a i to nie da im gwarancji zamieszkania w naszym kraju.

W numerze ponadto dodatek wGospodarce, a w nim m.in. Barbórka - Już od ponad 250 lat kilka dni przed dniem św. Barbary górnicy zakładają galowe mundury i hucznie obchodzą swoje święta. Tradycja to bogata i pełna zaskakujących wątków – raport specjalny o historii polskiego górnictwa – redakcja, wspólnie z  wspólnie z firmą KGHM Polska Miedź SA, przybliża charakter najważniejszych dla wszystkich górników uroczystości.

Na łamach tygodnika również prezentownik. Za pasem mikołajki i święta – podpowiadamy czym sprawić radość i co podarować młodszym i starszym najbliższym. Wśród propozycji znalazły się m.in. książki: „Kevin sam w domu”, „Dawniej, czyli drzewiej”, ręcznie malowana kolejka z drewna oraz kilka elektronicznych gadżetów.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 30 listopada br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook