Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

"wSieci" ujawnia spisek KPRM

21.04.2015

Politycy, media i urzędy publiczne w brudnej kampanii przeciwko PiS.

W najnowszym numerze tygodnika „wSieci” ujawniamy nieczyste zagrania władzy i zaprzyjaźnionych z nią instytucji. Wszystko po to, aby wyeliminować opozycję.

"Wszystko wskazuje na to, że wobec przeciwników politycznych są używane instytucje państwa: media publiczne, nadzór finansowy, ABW i prokuratura" — kulisy kampanii wyborczej obozu władzy odkrywa na łamach tygodnika Marcin Wikło.

"Zajrzeliśmy za kulisy kampanii wyborczej obozu władzy. Kampanii skupionej na dwóch tematach: rzekomej aferze SKOK (choć żadnej afery nie ma) i brutalnych wrzutkach smoleńskich. I w jednym z politykami PO trzeba się zgodzić: w obu sprawach przydałyby się komisje śledcze. Ich zadaniem powinno być jednak zbadanie skali łamania prawa i demokracji przez obóz władzy"  — pisze dziennikarz.

"Z zebranych przez nas informacji wyłania się ponury obraz całkowicie zdeprawowanego państwa i cynicznych polityków obozu rządowego, w których głowach kilka miesięcy temu zrodził się perfidny plan zaatakowania całego sektora spółdzielczości finansowej" — pisze Wikło i podaje dwa powody prowadzenia takich działań: "Po pierwsze, uznano, że w ten sposób uderzy się w liderów opozycji. Po drugie, stojący za władzą wielki kapitał czuje kres eldorado. Wciągnięci w pułapkę kredytów frankowych ludzie się buntują, a Trybunał Konstytucyjny właśnie uznał za niezgodny z ustawą zasadniczą przepis o bankowym tytule egzekucyjnym".

Jak więc wygląda atak na SKOK-i? Wikło stosuje wymowne porównanie - Nagonka na SKOK-i szybko przybrała skalę, którą można porównać chyba tylko z nielegalną inwigilacją prawicy w latach 90., prowadzoną przez wojskowe i postubeckie służby.

"Metody są bardzo podobne: kampania medialnych kłamstw i dezinformacji, prowokacje, śledztwa stosowane jako represje. Wszystko realizowane jednym frontem, jakby na rozkaz" — podkreśla dziennikarz.

Marcin Wikło przestawia chronologię wydarzeń i publikacji medialnych dotyczących SKOK-ów, które stanowią kolejne elementy realizacji precyzyjnego planu PR-owców Platformy.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 20 kwietnia br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android.
Słowa kluczowe:

wSieci

,

Polska

,

polityka

,

media

,

SKOK-i

,

kampania wyborcza

,

kampania

,

KPRM

Warto poczytać

 1. kanowsdgadh 19.01.2017

  Kanownik: Jesteśmy za najbardziej radykalnymi środkami ws. VAT . WYWIAD

  Każdy miesiąc opóźnienia to są setki milionów złotych, które wypływają z budżetu państwa do oszustów.

 2. stycznio 19.01.2017

  "wSieci Historii": Jak się biliśmy w Powstaniu Styczniowym?

  Tematem miesiąca nowego wydania miesięcznika „wSieci Historii” są nieznane epizody powstańców walczących o niepodległość w 1863 roku.

 3. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 4. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

 5. 70cdb516e4b14756914fa91facf4656b 18.01.2017

  Jakubiak: Partie bez idei zawsze tak kończą

  „Przedstawiciele części opozycji niedługo sami się zaorają. W kłamstwach, niedopowiedzeniach, matactwach”.

 6. kostrzewa-zorbaswSieci 18.01.2017

  Kostrzewa-Zorbas we „wSieci”: Po pierwsze – odstraszanie

  „Skuteczne odstraszanie zapobiega wybuchowi zbrojnego konfliktu” – zauważa ekspert.

 7. ziewmkiwsdjwsdf 18.01.2017

  Ziemkiewicz: "Kłamać też trzeba umieć, jełopy!"

  "Nie wiem czy ktoś jeszcze potrzebuje kolejnych dowodów, że „totalna opozycja” to totalne gamonie".

 8. mid-17117234 18.01.2017

  Weiss: Warto coś zrobić, by stworzyć lepszy świat

  "Miałem szczęście przeżyć z pomocą Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Warto coś zrobić, by wspólnie z innymi goić te rany i stworzyć lepszy świat".

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook