Jedynie prawda jest ciekawa


wSieci ujawnia kulisy kampanii

07.06.2015

"Przed debatami najmocniej przeżyliśmy atak pisma Lisa na teścia Andrzeja Dudy" - przyznaje Marcin Mastalerek.

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”: Kulisy kampanii ujawnia w nowym wydaniu tygodnika „wSieci” sztabowiec Andrzeja Dudy, Marcin Mastalerek - w szczerej rozmowie z braćmi Karnowskimi mówi o wyborczej walce do ostatniego tchu, medialnych pułapkach i prowokacjach władzy. W numerze ponadto – o działalności szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego – czyli jak służba powołana do ścigania korupcji kreuje rzeczywistość i nadaje ton polskiej polityce, jak Cejrowski znokautował Karolaka, a także pół wieku Janusza Gajosa na scenie.

W czerwcu w tygodniku także konkurs na Dzień Dziecka dla całej rodziny. Bawcie się razem, spędźcie ten dzień wspólnie i wygrywajcie – 115 cennych nagród.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 8 czerwca br.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z Marcinem Mastalerkiem, rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości, członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Który moment minionej kampanii można uznać za „najczarniejszy dzień” – pytają Karnowscy sztabowca prezydenta elekta. - Na każdym etapie był jakiś czarny dzień. Na pewno jeszcze przed debatami najmocniej przeżyliśmy haniebny atak pisma Tomasza Lisa na teścia Andrzeja Dudy. Pamiętam, że pomyśleliśmy sobie wtedy, iż jeśli oni już wtedy posuwają się do takich rzeczy, jeśli nie brzydzą się antysemickim, w opinii wielu osób, w tym m.in. prof. Pawła Śpiewaka, atakiem, to są zdolni do naprawdę wszystkiego, to przed niczym się nie cofną – podkreśla Marcin Mastalerek.

- Tak aktywnej służby specjalnej jak Centralne Biuro Antykorupcyjne nie mieliśmy w Polsce bowiem od lat…  - pisze z kolei Wojciech Surmacz. Dziennikarz wymienia: - CBA w Prokuraturze Generalnej, w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, CBA w biurze posła PSL Jana Burego. Nawet w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego CBA dokonało zatrzymania agenta podejrzanego o korupcję. Jeśli do tego wszystkiego dołożymy aferę taśmową, w której Paweł Wojtunik grał pierwsze skrzypce, to rzeczywiście można odnieść wrażenie, że przez ostatni rok to właśnie Centralne Biuro Antykorupcyjne nadawało ton polskiej polityce – podkreśla dziennikarz.

Komediant kontra podróżnik – czyli o tym, jak Cejrowski znokautował Karolaka pisze Łukasz Adamski. - Czy można bez wypowiedzenia choć jednego słowa przekrzyczeć opłacony słowotok wodzireja? Można, czego dowiódł Wojciech Cejrowski w symbolicznym medialnym starciu z Tomaszem Karolakiem. Co ciekawe, ten pierwszy opierał swój przekaz wyłącznie na niszowych mediach i YouTube, a drugi miał do dyspozycji czas w telewizyjnym prime timie. Oto znak czasów – podkreśla publicysta.

- „Ty wiesz, kto to jest Janusz Gajos? Janusz Gajos to jest wielki aktor” – komentator teatralny, Przemysław Skrzydelski przytacza słynną już anegdotę z 1987 r., gdy to po obejrzeniu „Opowieści Hollywoodu” w Teatrze TV Tadeusz Łomnicki wykonał telefon do reżysera spektaklu Kazimierza Kutza, wychwalając kunszt gry aktorskiej Gajosa. Artysta w tym roku świętuje jubileusz 50-lecia w polskim teatrze.  - Gdyby grał na Zachodzie, pewnie byłby ikoną w stylu Dustina Hoffmana – porównuje Skrzydelski.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 8 czerwca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

wSieciOKL 

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook