Jedynie prawda jest ciekawa


wSieci ujawnia kulisy kampanii

07.06.2015

"Przed debatami najmocniej przeżyliśmy atak pisma Lisa na teścia Andrzeja Dudy" - przyznaje Marcin Mastalerek.

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”: Kulisy kampanii ujawnia w nowym wydaniu tygodnika „wSieci” sztabowiec Andrzeja Dudy, Marcin Mastalerek - w szczerej rozmowie z braćmi Karnowskimi mówi o wyborczej walce do ostatniego tchu, medialnych pułapkach i prowokacjach władzy. W numerze ponadto – o działalności szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego – czyli jak służba powołana do ścigania korupcji kreuje rzeczywistość i nadaje ton polskiej polityce, jak Cejrowski znokautował Karolaka, a także pół wieku Janusza Gajosa na scenie.

W czerwcu w tygodniku także konkurs na Dzień Dziecka dla całej rodziny. Bawcie się razem, spędźcie ten dzień wspólnie i wygrywajcie – 115 cennych nagród.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 8 czerwca br.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z Marcinem Mastalerkiem, rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości, członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Który moment minionej kampanii można uznać za „najczarniejszy dzień” – pytają Karnowscy sztabowca prezydenta elekta. - Na każdym etapie był jakiś czarny dzień. Na pewno jeszcze przed debatami najmocniej przeżyliśmy haniebny atak pisma Tomasza Lisa na teścia Andrzeja Dudy. Pamiętam, że pomyśleliśmy sobie wtedy, iż jeśli oni już wtedy posuwają się do takich rzeczy, jeśli nie brzydzą się antysemickim, w opinii wielu osób, w tym m.in. prof. Pawła Śpiewaka, atakiem, to są zdolni do naprawdę wszystkiego, to przed niczym się nie cofną – podkreśla Marcin Mastalerek.

- Tak aktywnej służby specjalnej jak Centralne Biuro Antykorupcyjne nie mieliśmy w Polsce bowiem od lat…  - pisze z kolei Wojciech Surmacz. Dziennikarz wymienia: - CBA w Prokuraturze Generalnej, w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, CBA w biurze posła PSL Jana Burego. Nawet w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego CBA dokonało zatrzymania agenta podejrzanego o korupcję. Jeśli do tego wszystkiego dołożymy aferę taśmową, w której Paweł Wojtunik grał pierwsze skrzypce, to rzeczywiście można odnieść wrażenie, że przez ostatni rok to właśnie Centralne Biuro Antykorupcyjne nadawało ton polskiej polityce – podkreśla dziennikarz.

Komediant kontra podróżnik – czyli o tym, jak Cejrowski znokautował Karolaka pisze Łukasz Adamski. - Czy można bez wypowiedzenia choć jednego słowa przekrzyczeć opłacony słowotok wodzireja? Można, czego dowiódł Wojciech Cejrowski w symbolicznym medialnym starciu z Tomaszem Karolakiem. Co ciekawe, ten pierwszy opierał swój przekaz wyłącznie na niszowych mediach i YouTube, a drugi miał do dyspozycji czas w telewizyjnym prime timie. Oto znak czasów – podkreśla publicysta.

- „Ty wiesz, kto to jest Janusz Gajos? Janusz Gajos to jest wielki aktor” – komentator teatralny, Przemysław Skrzydelski przytacza słynną już anegdotę z 1987 r., gdy to po obejrzeniu „Opowieści Hollywoodu” w Teatrze TV Tadeusz Łomnicki wykonał telefon do reżysera spektaklu Kazimierza Kutza, wychwalając kunszt gry aktorskiej Gajosa. Artysta w tym roku świętuje jubileusz 50-lecia w polskim teatrze.  - Gdyby grał na Zachodzie, pewnie byłby ikoną w stylu Dustina Hoffmana – porównuje Skrzydelski.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 8 czerwca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

wSieciOKL 

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook