Jedynie prawda jest ciekawa


"wSieci": To już jest koniec!

14.06.2015

Koniec rządu Ewy Kopacz – o politycznym trzęsieniu ziemi w Polsce piszą: Piotr Skwieciński, Jan Rokita i Stanisław Janecki.

W nowym numerze tygodnika „wSieci”:

Koniec rządu Ewy Kopacz – o politycznym trzęsieniu ziemi w Polsce piszą: Piotr Skwieciński, Jan Rokita i Stanisław Janecki. W numerze ponadto - Jarosław Kaczyński nie chce być premierem – podaje Piotr Zaremba, uzupełniając analizę ostatnich decyzji prezesa PiS rozmową z Beatą Szydło, z kolei  Marek Pyza i Marcin Wikło piszą o najtrudniejszym dniu politycznej kariery Bronisława Komorowskiego – 7 sierpnia, zaś Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z senatorem Grzegorzem Biereckim, współtwórcą polskich Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych o dniu, w którym skończył się w Polsce postkomunizm.

Trwa również konkurs wakacyjny z tygodnikiem „wSieci” dla całej rodziny. Bawcie się razem, spędźcie wspólnie czas i wygrywajcie ponad 100 cennych nagród.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 15 czerwca br.

O aferze taśmowej i skutkach publikacji akt prokuratorskiego śledztwa w tej sprawie piszą w tygodniku „wSieci” Piotr Skwieciński, Jan Rokita i Stanisław Janecki. Ten ostatni zauważa m.in., że  - nagrania z warszawskich restauracji oraz prokuratorskie akta w tej sprawie powinny zmieść rząd Platformy Obywatelskiej i rykoszetem trafić w Donalda Tuska. Wiele wskazuje na to, że tak się stanie.

Emeryt, senator, mentor? - Marek Pyza i Marcin Wikło  analizują oczekiwania i niepokoje Pałacu Prezydenckiego. - Najciekawsze pytanie personalne dotyczy samego Bronisława Komorowskiego. Jak powszechnie wiadomo, do końca kampanii w ogóle nie zakładał porażki i nagle znalazł się w trudnej sytuacji. Nikt nie wie jeszcze, co będzie robił po oddaniu najwyższego urzędu. Wielu robi jednak dobrą minę i przekonuje, że jako były prezydent będzie miał w czym wybierać. Czyżby?”  - zastanawiają się dziennikarze. 

W tygodniku Piotr Zaremba analizuje ostatnie decyzje prezesa PiS.  - Jarosław Kaczyński naprawdę nie chce być premierem, ba, nie chce być nawet marszałkiem Sejmu. Beata Szydło jako szef rządu, eksperci w roli ministrów gospodarczych, łagodzenie kantów, ale też twarda walka z lobby pasożytującymi na państwie – to recepta na sukces prawicy – ocenia.

Materiał Zaremby uzupełnia wywiad  z Beatą Szydło, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości  - Po pierwsze, jesteśmy po prostu uczciwsi. Po drugie, naszą siłą jest ogromna determinacja. My naprawdę zdajemy sobie sprawę, że obudziliśmy wśród ludzi ogromne nadzieje, i mamy pełną świadomość, iż gdybyśmy pozwolili sobie je zawieść, to ludzie by nam tego nie wybaczyli. Wszyscy, którzy przygotowują dziś program gospodarczy PiS, wiedzą o tym. A człowiekiem, który jest tego największym gwarantem i który nas pilnuje, byśmy tak myśleli, jest właśnie Jarosław Kaczyński, o którym nawet przeciwnicy mówią: można mu różne rzeczy zarzucić, ale nie ulega wątpliwości, że to uczciwy człowiek. I nikt, kto w kategoriach uczciwości nie myśli, nie ma u niego szans – mówi Piotrowi Zarembie i Annie Wojciechowskiej wiceszefowa PiS.

 

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z senatorem Grzegorzem Biereckim, współtwórcą polskich Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Co się stało w Polsce 24 maja? Jakie znaczenie miała wygrana Andrzeja Dudy? – to pytania otwierające wywiad.  - Można powiedzieć, że tego dnia skończył się w Polsce postkomunizm. Przechodzimy do prawdziwej niepodległości, prawdziwej demokracji i prawdziwej wolności. Ta zmiana jest początkiem bardzo głębokiej, szerokiej i bardzo dobrej zmiany.

 

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 15 czerwca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

 

 

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook