Jedynie prawda jest ciekawa


„wSieci”: Sorry za atak na Dudę

12.07.2015

„Sorry za atak na Dudę” – w twardej rozmowie na łamach tygodnika „wSieci”, Tomasz Karolak mówi o programie Lisa, o Kaczyńskich, Dudzie, Komorowskim i Tusku. W numerze ponadto: Grecja – gorący reportaż Mai Narbutt prosto z Aten, zaś o Grecji nad Wisłą pisze Stanisław Janecki; dwóch socjologów – dwie wizje – z prof. Piotrem Glińskim o PiS i prof. Pawłem Śpiewakiem o PO, a także o bankach, frankowiczach i rządowej „pomocy” pisze Maciej Pawlicki.

Zakończenie konkursu dla dzieci i ich rodziców „Polska, moja Ojczyzna”.  - Znowu nas zaskoczyliście – dostaliśmy niemal pół tysiąca prac!  - lista zwycięzców trzeciej edycji konkursu plastycznego na łamach nowego „wSieci”.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 13 lipca br.

- Mogę powiedzieć przepraszam - mówi w rozmowie z Marcinem Fijołkiem Tomasz Karolak. Dodaje:  - Pojawienie się Komorowskiego w moim teatrze w beznadziejnej sytuacji gospodarczej było tym samym, czym moje pojawienie się w beznadziejnej kampanii wyborczej pana prezydenta – zaznacza aktor.  

Gorący reportaż prosto z Aten przedstawia specjalnie dla „wSieci” Maja Narbutt.  - To historyczny moment. Społeczeństwo greckie jest podzielone, ale nastroje eurosceptyczne są coraz silniejsze. Stojąc na placu Syntagma przed parlamentem, reporterzy międzynarodowych stacji telewizyjnych mówią o greckim kryzysie. Jest pusto i spokojnie. Jednak wystarczy impuls, by tysiące wzburzonych demonstrantów znów wyległy na ulice – zauważa Narbutt.

Z kolei o „greckiej robocie nad Wisłą” pisze Stanisław Janecki.  - Jedyną partią, która faktycznie realizowała w Warszawie grecki scenariusz, jest Platforma Obywatelska – podkreśla publicysta.

W najnowszym „wSieci” ponadto dwie rozmowy o dwóch największych polskich partiach - z prof. Piotrem Glińskim rozmawia Piotr Zaremba, zaś Anna Wojciechowska z prof. Pawłem Śpiewakiem.

- Demokracja będzie pod naszymi rządami naprawdę dla wszystkich. Także dla Platformy, chociaż na to nie zasługuje, bo to partia antydemokratyczna – zapowiada prof. Gliński, szef Rady Programowej PiS, a prof. Śpiewak ocenia: - Pobycie w opozycji dobrze Platformie Obywatelskiej zrobi. To dla niej naprawdę szansa.

Na łamach tygodnika Maciej Pawlicki pisze o „pomocy frankowiczom”.  - Pomożemy frankowiczom, którzy zaciągnęli kredyty w walutach — mówią bankier-posłanka Skowrońska, bankier-minister Szczurek oraz premier Kopacz. Jedno zdanie, pięć słów i sześć kłamstw. Bo zaoferowana „pomoc” jest w istocie szantażem. (…) Udając, że „pomaga frankowiczom”, Platforma Obywatelska działa pod dyktando bankierów – ocenia Pawlicki.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 13 lipca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook