Jedynie prawda jest ciekawa


„wSieci”: Sorry za atak na Dudę

12.07.2015

„Sorry za atak na Dudę” – w twardej rozmowie na łamach tygodnika „wSieci”, Tomasz Karolak mówi o programie Lisa, o Kaczyńskich, Dudzie, Komorowskim i Tusku. W numerze ponadto: Grecja – gorący reportaż Mai Narbutt prosto z Aten, zaś o Grecji nad Wisłą pisze Stanisław Janecki; dwóch socjologów – dwie wizje – z prof. Piotrem Glińskim o PiS i prof. Pawłem Śpiewakiem o PO, a także o bankach, frankowiczach i rządowej „pomocy” pisze Maciej Pawlicki.

Zakończenie konkursu dla dzieci i ich rodziców „Polska, moja Ojczyzna”.  - Znowu nas zaskoczyliście – dostaliśmy niemal pół tysiąca prac!  - lista zwycięzców trzeciej edycji konkursu plastycznego na łamach nowego „wSieci”.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 13 lipca br.

- Mogę powiedzieć przepraszam - mówi w rozmowie z Marcinem Fijołkiem Tomasz Karolak. Dodaje:  - Pojawienie się Komorowskiego w moim teatrze w beznadziejnej sytuacji gospodarczej było tym samym, czym moje pojawienie się w beznadziejnej kampanii wyborczej pana prezydenta – zaznacza aktor.  

Gorący reportaż prosto z Aten przedstawia specjalnie dla „wSieci” Maja Narbutt.  - To historyczny moment. Społeczeństwo greckie jest podzielone, ale nastroje eurosceptyczne są coraz silniejsze. Stojąc na placu Syntagma przed parlamentem, reporterzy międzynarodowych stacji telewizyjnych mówią o greckim kryzysie. Jest pusto i spokojnie. Jednak wystarczy impuls, by tysiące wzburzonych demonstrantów znów wyległy na ulice – zauważa Narbutt.

Z kolei o „greckiej robocie nad Wisłą” pisze Stanisław Janecki.  - Jedyną partią, która faktycznie realizowała w Warszawie grecki scenariusz, jest Platforma Obywatelska – podkreśla publicysta.

W najnowszym „wSieci” ponadto dwie rozmowy o dwóch największych polskich partiach - z prof. Piotrem Glińskim rozmawia Piotr Zaremba, zaś Anna Wojciechowska z prof. Pawłem Śpiewakiem.

- Demokracja będzie pod naszymi rządami naprawdę dla wszystkich. Także dla Platformy, chociaż na to nie zasługuje, bo to partia antydemokratyczna – zapowiada prof. Gliński, szef Rady Programowej PiS, a prof. Śpiewak ocenia: - Pobycie w opozycji dobrze Platformie Obywatelskiej zrobi. To dla niej naprawdę szansa.

Na łamach tygodnika Maciej Pawlicki pisze o „pomocy frankowiczom”.  - Pomożemy frankowiczom, którzy zaciągnęli kredyty w walutach — mówią bankier-posłanka Skowrońska, bankier-minister Szczurek oraz premier Kopacz. Jedno zdanie, pięć słów i sześć kłamstw. Bo zaoferowana „pomoc” jest w istocie szantażem. (…) Udając, że „pomaga frankowiczom”, Platforma Obywatelska działa pod dyktando bankierów – ocenia Pawlicki.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 13 lipca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook