Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

„wSieci”: Sorry za atak na Dudę

12.07.2015

„Sorry za atak na Dudę” – w twardej rozmowie na łamach tygodnika „wSieci”, Tomasz Karolak mówi o programie Lisa, o Kaczyńskich, Dudzie, Komorowskim i Tusku. W numerze ponadto: Grecja – gorący reportaż Mai Narbutt prosto z Aten, zaś o Grecji nad Wisłą pisze Stanisław Janecki; dwóch socjologów – dwie wizje – z prof. Piotrem Glińskim o PiS i prof. Pawłem Śpiewakiem o PO, a także o bankach, frankowiczach i rządowej „pomocy” pisze Maciej Pawlicki.

Zakończenie konkursu dla dzieci i ich rodziców „Polska, moja Ojczyzna”.  - Znowu nas zaskoczyliście – dostaliśmy niemal pół tysiąca prac!  - lista zwycięzców trzeciej edycji konkursu plastycznego na łamach nowego „wSieci”.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 13 lipca br.

- Mogę powiedzieć przepraszam - mówi w rozmowie z Marcinem Fijołkiem Tomasz Karolak. Dodaje:  - Pojawienie się Komorowskiego w moim teatrze w beznadziejnej sytuacji gospodarczej było tym samym, czym moje pojawienie się w beznadziejnej kampanii wyborczej pana prezydenta – zaznacza aktor.  

Gorący reportaż prosto z Aten przedstawia specjalnie dla „wSieci” Maja Narbutt.  - To historyczny moment. Społeczeństwo greckie jest podzielone, ale nastroje eurosceptyczne są coraz silniejsze. Stojąc na placu Syntagma przed parlamentem, reporterzy międzynarodowych stacji telewizyjnych mówią o greckim kryzysie. Jest pusto i spokojnie. Jednak wystarczy impuls, by tysiące wzburzonych demonstrantów znów wyległy na ulice – zauważa Narbutt.

Z kolei o „greckiej robocie nad Wisłą” pisze Stanisław Janecki.  - Jedyną partią, która faktycznie realizowała w Warszawie grecki scenariusz, jest Platforma Obywatelska – podkreśla publicysta.

W najnowszym „wSieci” ponadto dwie rozmowy o dwóch największych polskich partiach - z prof. Piotrem Glińskim rozmawia Piotr Zaremba, zaś Anna Wojciechowska z prof. Pawłem Śpiewakiem.

- Demokracja będzie pod naszymi rządami naprawdę dla wszystkich. Także dla Platformy, chociaż na to nie zasługuje, bo to partia antydemokratyczna – zapowiada prof. Gliński, szef Rady Programowej PiS, a prof. Śpiewak ocenia: - Pobycie w opozycji dobrze Platformie Obywatelskiej zrobi. To dla niej naprawdę szansa.

Na łamach tygodnika Maciej Pawlicki pisze o „pomocy frankowiczom”.  - Pomożemy frankowiczom, którzy zaciągnęli kredyty w walutach — mówią bankier-posłanka Skowrońska, bankier-minister Szczurek oraz premier Kopacz. Jedno zdanie, pięć słów i sześć kłamstw. Bo zaoferowana „pomoc” jest w istocie szantażem. (…) Udając, że „pomaga frankowiczom”, Platforma Obywatelska działa pod dyktando bankierów – ocenia Pawlicki.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 13 lipca br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Słowa kluczowe:

wSieci

,

kredyty

,

Grecja

,

frank

Warto poczytać

 1. now2 26.10.2016

  Prof. Nowaczyk: "Komisja Millera pracowała na nieprawidłowo odczytanych danych"

  "Jako zespół wielokrotnie prosiliśmy przedstawicieli komisji Millera o dyskusje, o wspólne wystąpienie, odmawiano nam raz za razem".

 2. ziewmkiwsdjwsdf 26.10.2016

  Ziemkiewicz o Elizie Michalik: Czy naprawdę jej padło na głowę?

  "Dzisiaj nie ma takiej okropności, której by nie powiedziała o Kaczyńskim, katolicyzmie, księżach i przeciwnikach aborcji. Nie wiem, czy naprawdę tak jej padło na głowę, czy to tylko przekalkulowana strategia biznesowa".

 3. dad-and-son-14327721920 26.10.2016

  Szymański: Silny ojciec = społeczeństwo bez aborcji

  "Coraz więcej polskich mężczyzn odkrywa bycie tatą jako ważny element własnej tożsamości i możliwość samorealizacji".

 4. pawlowiczkrystynkaaa 26.10.2016

  Krystyna Pawłowicz złożyła do KRRiT skargę na TVN

  "Czuję się zagrożona, tym bardziej, że „organizowane” przez „Fakty” akcje agresji przeciwko nam i nienawiści stwarzają realne zagrożenie i pobudzają do agresji widzów ze środowisk obecnej opozycji".

 5. Google1477x83143-2016 25.10.2016

  Prezydent we "wSieci": Poprzedni rząd zapominał o rodzinach

  Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika "wSieci".

 6. marzena1 25.10.2016

  Nykiel: Uczestniczki "Czarnego Protestu" są wykorzystywane

  "Widać wyraźnie, że sprawa aborcji to jest jeden z tematów, które bardzo dobrze napędzają rozruchy społeczne jakiejś określonej części kobiet, określonej części Polaków".

 7. romaszewska-stefffff 25.10.2016

  Romaszewska: Tylko Rosjanie mogą zagrozić Łukaszence

  Agnieszka Romaszewska o sytuacji na Białorusi i spotkaniu polskiego ministra z Łukaszenką.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook