Jedynie prawda jest ciekawa


"wSieci": Przemysł pogardy atakuje Dudę

16.08.2015

"Prezydenturę Andrzeja Dudy poddano już sprawdzonej platformerskiej tresurze medialnej."

W nowym wydaniu „wSieci” - największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce. Cel: Prezydent – Marzena Nykiel opisuje, jak Platforma i jej media chcą dopaść Andrzeja Dudę.

"Walec pogardy rozpędzony. Prezydenturę Andrzeja Dudy poddano już sprawdzonej platformerskiej tresurze medialnej. III RP walczy o przetrwanie. Posunie się do każdej skrajności" — pisze redaktor naczelna wPolityce.pl.

Bronisław Wildstein z kolei odpowiada na pytanie: dlaczego w Polsce będzie trwał przemysł pogardy.

"Establishment III RP jak ognia unika racjonalnej debaty. Zastępuje ją propagandą i przemocą symboliczną. Istotnym jej elementem jest ośmieszenie opozycji. Wykorzystuje w tym celu ogromną przewagę w mediach i instytucjach kultury. Nawet po wygraniu wyborów przez PiS zrównoważenie wpływów w środowiskach opiniotwórczych zajmie dużo czasu" — zauważa publicysta.

W tygodniku także rozmowa Jacka i Michała Karnowskich z Jerzym Polaczkiem, posłem Prawa i Sprawiedliwości, byłym ministrem transportu, który ujawnia: PiS zamierza anulować przetarg na śmigłowce.

"Sprawa zakupu śmigłowców nie jest zamknięta. To będzie przedmiot decyzji nowej ekipy rządowej. Tym bardziej że stawka jest wysoka. Kupując caracale, wysyłamy całemu światu sygnał, że nie warto u nas lokować produkcji."

W najnowszym wydaniu Marcin Wikło opisuje pierwszą po zaprzysiężeniu podróż z prezydentem Andrzejem Dudą.

"Jeszcze jako kandydat obiecał, że odwiedzi wszystkie powiaty w Polsce. W kampanii wyborczej to się nie udało, dlatego nie ma mowy o odpoczynku" — podkreśla dziennikarz.

Redakcja tygodnika „wSieci” dotarła także do niepublikowanego raportu Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na temat Komisji Nadzoru Finansowego.

"Treść tego dokumentu bije głównie w byłego szefa tego urzędu Stanisława Kluzę" — ujawnia redaktor naczelny „Gazety Bankowej”, Wojciech Surmacz.

Z kolei Cezary Kowalski zastanawia się czy możliwy jest piłkarski bojkot Rosji. -

"Czy może dojść do odwołania piłkarskich mistrzostw świata w Rosji w 2018 r.? Czy na turnieju zabraknie holenderskiej reprezentacji?" — analizuje komentator sportowy.

Problem niedoinwestowanej energetyki porusza Teresa Wójcik.

"Tym razem jeszcze uniknęliśmy katastrofy. Jeżeli jednak nie uporamy się z modernizacją naszego systemu energetycznego, to za kilka lat blackout może nam mocno utrudnić życie. W 2016 r. z krajowego systemu energetycznego wypadnie ok. 3 000 MW mocy" — podkreśla dziennikarka.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 17 sierpnia br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook