Jedynie prawda jest ciekawa

wSieci: „Prof. Chazan - Wróg czy przyjaciel kobiet?”

23.06.2014

Pacjenci wybierają prof. Bogdana Chazana, bo wiedzą, że nie ma dla niego przegranych spraw. Walczy o każde ludzkie życie – pisze Grzegorz Górny po przeprowadzeniu wielu rozmów z pacjentami atakowanego przez mainstream lekarza.

W najnowszym numerze tygodnika „wSieci” Grzegorz Górny opisuje przypadki rodzin, które podczas wiecu  wyraziły swoje poparcie dla profesora Chazana. - Przyszli, by okazać swą solidarność z lekarzem, przeciwko któremu rozpętano medialną i administracyjną nagonkę tylko dlatego, że odważył się skorzystać z klauzuli sumienia i odmówił współudziału w aborcji – relacjonuje dziennikarz „wSieci”.

Jak podkreśla Grzegorz Górny - profesor Chazan jest nie tylko cenionym specjalistą w kraju. - Swe doświadczenie medyczne i menedżerskie wykorzystuje m.in. jako przewodniczący rady międzynarodowej organizacji charytatywnej MaterCare, która pomaga matkom i dzieciom w najuboższych państwach, np. na Haiti czy w Kenii. W tym ostatnim kraju buduje m.in. szpital – wylicza publicysta.

Grzegorz Górny opisuje przypadki kobiet, które zabrały głos w sprawie profesora Chazana. - Wszyscy pacjenci profesora, z którymi rozmawiałem, mają wrażenie, jakby znaleźli się w jakimś matriksie, gdy czytają o swoim lekarzu, że jest wrogiem kobiet, traktującym je bezdusznie i instrumentalnie. Jak sami mówią, nigdy tak wyraźnie nie widzieli kłamstwa mediów jak wtedy, gdy zestawiali opinie znanych publicystów na temat ich lekarza ze swoimi osobistymi, wieloletnimi doświadczeniami i obserwacjami – podkreśla dziennikarz.

Więcej o medialnej nagonce na profesora Chazana i głosie jego obrońców w najnowszym numerze „wSieci” – największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce, w sprzedaży od 23 czerwca br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Szczegóły TUTAJ
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook