Jedynie prawda jest ciekawa


"wSieci": Polska od nowa

22.11.2015

Rząd po expose Beaty Szydło w nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

„Misja na polu minowym” – nowy rząd Beaty Szydło i zadania, jakie przed nim stoją, to temat tygodnia najnowszego „wSieci”. O trudnej misji gabinetu Beaty Szydło pisze m. in. Stanisław Janecki: -Plan działania rządu Beaty Szydło jest prosty: najpierw będzie realizowane to, co pozytywne, konkretne i mające znaczenie dla przeciętnych ludzi. To ma dać tej ekipie jeszcze mocniejszy mandat społeczny do silnego uderzenia politycznego w obszarze konstrukcji państwa, służb specjalnych, sprawiedliwości i obronności.

O expose premier, powołaniu nowego gabinetu i mocnym wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego pisze również Marcin Fijołek: - Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego podczas debaty nad exposé Beaty Szydło, w którym nakreśliła ona plany swojego gabinetu, nazwano w Sejmie „drugim exposé” i uzupełnieniem technicznych słów nowej premier o wizję, jaka ma przyświecać nowej władzy.

 

W tym wydaniu tygodnika „wSieci” Czytelnicy znajdą pełną informację o zapowiadanym już od tygodnia błyskawicznym konkursie mikołajkowym, w którym można otrzymać upominek. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku – wyślij poprawnie wypełnioną wiadomość e-mail. Dzięki współpracy z Fundacją Niepodległości mamy dla Czytelników sto mikołajkowych, patriotycznych prezentów.

W numerze także również raport specjalny o zamachach w Paryżu i islamskim terrorze, który paraliżuje Europę. Grzegorz Górny, redaktor naczelny magazynu Fronda, przypomina, że nasz kontynent jest dziś arena starcia cywilizacji i zastanawia się czy mamy szansę na zwycięstwo?

 

Łukasz Warzecha zauważa, że coraz większym problemem w opisie kryzysu imigracyjnego dotykającego Europę staje się polityczna poprawność. Niemiecki „Die Welt” wyrzucił z pracy swojego wieloletniego komentatora, po tym jak ten ośmielił się na swoim prywatnym profilu na Facebooku połączyć kwestię zamachów z debatą o imigrantach– przypomina publicysta.

 

Po zamachach w Paryżu Europa nie będzie już taka sama.  Bezpowrotnie straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Eksperci ostrzegają, że czekają nas wielkie zmiany lub cywilizacyjny armagedon – zauważa Maja Narbut.

 

Dużo miejsca poświęcamy również bulwersującej sprawie kancelarii byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego - Ogołoconą w czasie kadencji Bronisława Komorowskiego prezydencką willą zajmie się prokuratura. Sprawę ujawniliśmy w poprzednim numerze tygodnika. Po naszej publikacji Kancelaria Prezydenta ujawniła tzw. raport otwarcia. Płynące z niego wnioski są druzgocące – piszą Marek Pyza i Marcin Wikło w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 23 listopada br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. ludzie23032018 24.03.2018

  Dlaczego młodzi ludzie przyszli na "Czarny marsz" z małymi dziećmi?

  Byłem na „Czarnym marszu”. Wszedłem w ten tłum, choć z oczywistych powodów nie byłem jego częścią

 2. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 3. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 4. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 5. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 6. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 7. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 8. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook