Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

"wSieci": Polska od nowa

22.11.2015

Rząd po expose Beaty Szydło w nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

„Misja na polu minowym” – nowy rząd Beaty Szydło i zadania, jakie przed nim stoją, to temat tygodnia najnowszego „wSieci”. O trudnej misji gabinetu Beaty Szydło pisze m. in. Stanisław Janecki: -Plan działania rządu Beaty Szydło jest prosty: najpierw będzie realizowane to, co pozytywne, konkretne i mające znaczenie dla przeciętnych ludzi. To ma dać tej ekipie jeszcze mocniejszy mandat społeczny do silnego uderzenia politycznego w obszarze konstrukcji państwa, służb specjalnych, sprawiedliwości i obronności.

O expose premier, powołaniu nowego gabinetu i mocnym wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego pisze również Marcin Fijołek: - Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego podczas debaty nad exposé Beaty Szydło, w którym nakreśliła ona plany swojego gabinetu, nazwano w Sejmie „drugim exposé” i uzupełnieniem technicznych słów nowej premier o wizję, jaka ma przyświecać nowej władzy.

 

W tym wydaniu tygodnika „wSieci” Czytelnicy znajdą pełną informację o zapowiadanym już od tygodnia błyskawicznym konkursie mikołajkowym, w którym można otrzymać upominek. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku – wyślij poprawnie wypełnioną wiadomość e-mail. Dzięki współpracy z Fundacją Niepodległości mamy dla Czytelników sto mikołajkowych, patriotycznych prezentów.

W numerze także również raport specjalny o zamachach w Paryżu i islamskim terrorze, który paraliżuje Europę. Grzegorz Górny, redaktor naczelny magazynu Fronda, przypomina, że nasz kontynent jest dziś arena starcia cywilizacji i zastanawia się czy mamy szansę na zwycięstwo?

 

Łukasz Warzecha zauważa, że coraz większym problemem w opisie kryzysu imigracyjnego dotykającego Europę staje się polityczna poprawność. Niemiecki „Die Welt” wyrzucił z pracy swojego wieloletniego komentatora, po tym jak ten ośmielił się na swoim prywatnym profilu na Facebooku połączyć kwestię zamachów z debatą o imigrantach– przypomina publicysta.

 

Po zamachach w Paryżu Europa nie będzie już taka sama.  Bezpowrotnie straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Eksperci ostrzegają, że czekają nas wielkie zmiany lub cywilizacyjny armagedon – zauważa Maja Narbut.

 

Dużo miejsca poświęcamy również bulwersującej sprawie kancelarii byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego - Ogołoconą w czasie kadencji Bronisława Komorowskiego prezydencką willą zajmie się prokuratura. Sprawę ujawniliśmy w poprzednim numerze tygodnika. Po naszej publikacji Kancelaria Prezydenta ujawniła tzw. raport otwarcia. Płynące z niego wnioski są druzgocące – piszą Marek Pyza i Marcin Wikło w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 23 listopada br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. Stuhrok 24.10.2016

  Stuhr: Kaczyński jak Hitler

  Aktor przekonuje, że w naszym kraju panuje dyktatura.

 2. woler 24.10.2016

  Piotr Zaremba we "wSieci": "Wołyń" niepoprawny

  Polecamy esej poświęcony zamieszaniu po nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego!

 3. lisisiew 24.10.2016

  Lisiewicz: Macierewicz ograniczył wpływ rosyjskiej agentury

  Dziennikarz "Gazety Polskiej" pisze o działaniach rosyjskich agentów w mediach.

 4. popopop 24.10.2016

  Terlikowska: Przybysz w końcu pęknie

  Małgorzata Terlikowska apeluje o modlitwę za kobietę, która dokonała aborcji.

 5. marcoashx 24.10.2016

  Król: Zastanawiam się nad zmianą płci

  "Jako kobieta mógłbym napisać takie rzeczy, które się w głowie nie mieszczą".

 6. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 7. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 8. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook