Jedynie prawda jest ciekawa


"wSieci": Polska od nowa

22.11.2015

Rząd po expose Beaty Szydło w nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

„Misja na polu minowym” – nowy rząd Beaty Szydło i zadania, jakie przed nim stoją, to temat tygodnia najnowszego „wSieci”. O trudnej misji gabinetu Beaty Szydło pisze m. in. Stanisław Janecki: -Plan działania rządu Beaty Szydło jest prosty: najpierw będzie realizowane to, co pozytywne, konkretne i mające znaczenie dla przeciętnych ludzi. To ma dać tej ekipie jeszcze mocniejszy mandat społeczny do silnego uderzenia politycznego w obszarze konstrukcji państwa, służb specjalnych, sprawiedliwości i obronności.

O expose premier, powołaniu nowego gabinetu i mocnym wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego pisze również Marcin Fijołek: - Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego podczas debaty nad exposé Beaty Szydło, w którym nakreśliła ona plany swojego gabinetu, nazwano w Sejmie „drugim exposé” i uzupełnieniem technicznych słów nowej premier o wizję, jaka ma przyświecać nowej władzy.

 

W tym wydaniu tygodnika „wSieci” Czytelnicy znajdą pełną informację o zapowiadanym już od tygodnia błyskawicznym konkursie mikołajkowym, w którym można otrzymać upominek. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku – wyślij poprawnie wypełnioną wiadomość e-mail. Dzięki współpracy z Fundacją Niepodległości mamy dla Czytelników sto mikołajkowych, patriotycznych prezentów.

W numerze także również raport specjalny o zamachach w Paryżu i islamskim terrorze, który paraliżuje Europę. Grzegorz Górny, redaktor naczelny magazynu Fronda, przypomina, że nasz kontynent jest dziś arena starcia cywilizacji i zastanawia się czy mamy szansę na zwycięstwo?

 

Łukasz Warzecha zauważa, że coraz większym problemem w opisie kryzysu imigracyjnego dotykającego Europę staje się polityczna poprawność. Niemiecki „Die Welt” wyrzucił z pracy swojego wieloletniego komentatora, po tym jak ten ośmielił się na swoim prywatnym profilu na Facebooku połączyć kwestię zamachów z debatą o imigrantach– przypomina publicysta.

 

Po zamachach w Paryżu Europa nie będzie już taka sama.  Bezpowrotnie straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Eksperci ostrzegają, że czekają nas wielkie zmiany lub cywilizacyjny armagedon – zauważa Maja Narbut.

 

Dużo miejsca poświęcamy również bulwersującej sprawie kancelarii byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego - Ogołoconą w czasie kadencji Bronisława Komorowskiego prezydencką willą zajmie się prokuratura. Sprawę ujawniliśmy w poprzednim numerze tygodnika. Po naszej publikacji Kancelaria Prezydenta ujawniła tzw. raport otwarcia. Płynące z niego wnioski są druzgocące – piszą Marek Pyza i Marcin Wikło w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 23 listopada br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 4. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 5. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 6. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook