Jedynie prawda jest ciekawa

"wSieci": Nokaut Andrzeja Dudy!

15.02.2015

"Yes, we can!" Plan Dudy: Tak chce pokonać Komorowskiego!

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”: – Andrzej Duda nokautuje Komorowskiego, ujawniamy szczegóły kampanii prezydenckiej. Jarosław Marek Rymkiewicz – Człowiek Wolności tygodnika „wSieci” pyta Polaków - jaką cenę jesteście gotowi zapłacić za wolość? Z Michałem Dworczykiem prezesem Fundacji Wolność i Demokracja, rozmawiają Jacek i Michał Karnowski, o wspaniałej aktorce – Danucie Szaflarskiej -  pisze Jolanta Gajda-Zadworna, a Krzysztof Feusette kreśli poczet Brutusów Prawa i Sprawiedliwości.

Nowe wydanie największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce w sprzedaży już od 16  lutego br.

Szczegóły rozpoczynającej się właśnie kampanii prezydenckiej ujawnia na łamach tygodnika Piotr Zaremba. Konwencja Andrzeja Dudy była pomyślana jako przełom. Udało się. Najbardziej niechętni kandydatowi PiS politycy i komentatorzy są zmuszeni o nim rozmawiać. A on ma klarowny pomysł na kampanię – być człowiekiem „gryzącym trawę” na tle sytego lokatora pałacu – pisze publicysta tygodnika „wSieci”. Marcin Wikło i Marcin Fijołek w artykule „Dudabusem w Polskę” opisują pomysł na kampanię kandydata PiS. - „Jestem gotowy w każdej chwili, nawet gdyby chciał czytać z kartki” — Andrzej Duda jest w doskonałym humorze. Bywa uszczypliwy, bo jesteśmy dzień po bardzo udanej dla niego konwencji wyborczej. „Koledzy się śmieją, że po moim sobotnim wystąpieniu prezydent Komorowski przestraszył się i chowa się za plecami swojego koalicjanta. Niech przyjdą razem, nie ma sprawy” — mówi Andrzej Duda. To znów przytyk do tego, że zamiast Komorowskiego do debaty zgłosił się kandydat PSL Adam Jarubas – wyjaśniają autorzy.

 - Jaką cenę jesteście gotowi zapłacić za wolość? - pyta Polaków Jarosław Marek Rymkiewicz Człowiek Wolności tygodnika „wSieci”  - Wolność zdobywa się siłą, a inaczej zdobyć jej nie można. Z tego zaś wynika, że wolność nie jest dla słabych i nie należy się słabym. Wolny może być tylko ten, kto jest silny. Ten, kto jest silniejszy – podkreśla Rymkiewicz. W wydaniu także relacja z uroczystej gali finałowej plebiscytu Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Partnerem tego wydarzenia była Fundacja Niepodległości, a gala została przygotowana we współpracy z agencją Apella S.A.

1 marca pobiegniemy „Śladem Wilczym”! – z Michałem Dworczykiem, prezesem Fundacji Wolność i Demokracja, rozmawiają Jacek i Michał Karnowski. Patronat nad odbywającymi się w całej Polsce biegami w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych objął tygodnik „wSieci”. - To zaledwie trzecia edycja. Zaczęliśmy w roku 2013. (…)  opinie uczestników były zachęcające, więc się nie poddaliśmy. W ubiegłym roku pobiegło już tysiąc osób, a w tym będzie nas ponad 20 tys. I wszystko wskazuje na to, że będzie to największe edukacyjno-sportowe przedsięwzięcie w Polsce – podkreśla Dworczyk.

- Danuta Szaflarska była pierwszą ikoną odradzającego się po wojnie kina, ale z przedwojennym szykiem. Dziś jest gwiazdą nowego stylu — łączy pokolenia nie tylko z okazji 100. urodzin. O wspaniałej aktorce pisze Jolanta Gajda-Zadworna.

Poczet Brutusów Prawa i Sprawiedliwości, historie dziesięciu polityków, którzy uwierzyli w swój „geniusz” i opuścili szeregi PiS - kreśli Krzysztof Feusette. - Ranking największych „zdrajców” PiS, jak każde takie zestawienie, musi pozostać sprawą subiektywną. Pozwoliłem sobie na wybór własnej „złotej dziesiątki”, a zgodnie z kolejnością obowiązującą na listach przebojów także tu „zwycięzcą” będzie polityk wymieniony ostatni – pisze dziennikarz i pierwsze miejsce subiektywnej „listy” przyznaje Michałowi Kamińskiemu.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 16 lutego br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.  Polecamy także nowy, dynamiczny miesięcznik Grzegorza Górnego „FRONDA” dostępny w kioskach na terenie całego kraju.

wSieci
[fot. wSieci.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook