Jedynie prawda jest ciekawa


"wSieci": Do widzenia, do jutra! Kuriozalne sprostowania Kuźniara i Lisa!

21.07.2016

Korespondencja, jaka dotarła do "wSieci" ze strony Tomasza Lisa czy Jarosława Kuźniara... To trzeba przeczytać!

Jeden tekst, a tyle radości! Korespondencja dotycząca tekstu Krzysztofa Feusette’a wywołała w redakcji tygodnika „wSieci” dużą wesołość. Redakcja uznała, że czytelników nie może pozbawiać tej uciechy i drukuje wszystkie sprostowania.

W tym numerze ze względów prawnych nie możemy komentować tych frapujących komunikatów, ale autor artykułu „Do widzenia, do jutra”, uczyni to wkrótce

– czytamy na łamach nowego wydania tygodnika „wSieci”.

Monika Olejnik, Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Jarosław Kuźniar – bez nich platformerska propaganda nie zyskałaby tylu wyznawców. Wraz z wyborczą przegraną w ich karierach także coś się kończy, a niewiele zaczyna

– tak pisał w czerwcowym numerze „wSieci” Krzysztof Feusette. Niestety materiał nie spodobał się bohaterom tekstu, którzy zasypali redakcję sprostowaniami.

Ze sprostowań dowiadujemy się choćby, że Tomasz Lis nie oddaje się hejterstwu w Intenecie, a Jarosław Kuźniar jest rzetelnym i niezależnym, a nawet aktywnym dziennikarzem. Można się z nich dowiedzieć rzeczywiście bardzo ważnych i ciekawych rzeczy. Otóż:

Nieprawdziwa jest informacja podana w materiale prasowym „Do widzenia, do jutra” opublikowanym w dniu 13.06.2016 r. w tygodniku „wSieci”, że Tomasz Lis działa jak polityk, oddaje się hejterstwu w Internecie i w tygodniku oraz że przekształcił tygodnik „Newsweek Polska” w propagandowy biuletyn.

— Podpisano: Tomasz Lis.

Nieprawdziwa jest też informacja (…), że Jarosław Kuźniar jest tuzą platformerskiego mainstreamu, że widzowie są znudzeni Jarosławem Kuźniarem, że opinie o oglądalności wyrażają wyniki trzech kolejnych wyborów oraz że Jarosław Kuźniar jako gwiazda małego ekranu gaśnie w oczach. Jarosław Kuźniar pozostaje rzetelnym i niezależnym oraz aktywnym zawodowo dziennikarzem niezwiązanym z jakąkolwiek partią polityczną.

— Podpisano: Jarosław Kuźniar.

Ze sprostowań wynika też, że nie jest prawdą, iż „czasopismo „Newsweek Polska” należy do niemiecko-szwajcarskiego właściciela”. Jak to? Zapytają Czytelnicy… Otóż w sprostowaniach czytamy, że „Wyłącznym wydawcą czasopisma „Newsweek Polska” jest polska spółka prawa handlowego Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Jeszcze? Więcej sprostowań nadesłanych po artykule Krzysztof Feusette’a „Do widzenia, do jutra” we „wSieci”, w sprzedaży już od 18 lipca br., także w formie e-wydania.

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook