Jedynie prawda jest ciekawa


"wSieci": Do widzenia, do jutra! Kuriozalne sprostowania Kuźniara i Lisa!

21.07.2016

Korespondencja, jaka dotarła do "wSieci" ze strony Tomasza Lisa czy Jarosława Kuźniara... To trzeba przeczytać!

Jeden tekst, a tyle radości! Korespondencja dotycząca tekstu Krzysztofa Feusette’a wywołała w redakcji tygodnika „wSieci” dużą wesołość. Redakcja uznała, że czytelników nie może pozbawiać tej uciechy i drukuje wszystkie sprostowania.

W tym numerze ze względów prawnych nie możemy komentować tych frapujących komunikatów, ale autor artykułu „Do widzenia, do jutra”, uczyni to wkrótce

– czytamy na łamach nowego wydania tygodnika „wSieci”.

Monika Olejnik, Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Jarosław Kuźniar – bez nich platformerska propaganda nie zyskałaby tylu wyznawców. Wraz z wyborczą przegraną w ich karierach także coś się kończy, a niewiele zaczyna

– tak pisał w czerwcowym numerze „wSieci” Krzysztof Feusette. Niestety materiał nie spodobał się bohaterom tekstu, którzy zasypali redakcję sprostowaniami.

Ze sprostowań dowiadujemy się choćby, że Tomasz Lis nie oddaje się hejterstwu w Intenecie, a Jarosław Kuźniar jest rzetelnym i niezależnym, a nawet aktywnym dziennikarzem. Można się z nich dowiedzieć rzeczywiście bardzo ważnych i ciekawych rzeczy. Otóż:

Nieprawdziwa jest informacja podana w materiale prasowym „Do widzenia, do jutra” opublikowanym w dniu 13.06.2016 r. w tygodniku „wSieci”, że Tomasz Lis działa jak polityk, oddaje się hejterstwu w Internecie i w tygodniku oraz że przekształcił tygodnik „Newsweek Polska” w propagandowy biuletyn.

— Podpisano: Tomasz Lis.

Nieprawdziwa jest też informacja (…), że Jarosław Kuźniar jest tuzą platformerskiego mainstreamu, że widzowie są znudzeni Jarosławem Kuźniarem, że opinie o oglądalności wyrażają wyniki trzech kolejnych wyborów oraz że Jarosław Kuźniar jako gwiazda małego ekranu gaśnie w oczach. Jarosław Kuźniar pozostaje rzetelnym i niezależnym oraz aktywnym zawodowo dziennikarzem niezwiązanym z jakąkolwiek partią polityczną.

— Podpisano: Jarosław Kuźniar.

Ze sprostowań wynika też, że nie jest prawdą, iż „czasopismo „Newsweek Polska” należy do niemiecko-szwajcarskiego właściciela”. Jak to? Zapytają Czytelnicy… Otóż w sprostowaniach czytamy, że „Wyłącznym wydawcą czasopisma „Newsweek Polska” jest polska spółka prawa handlowego Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Jeszcze? Więcej sprostowań nadesłanych po artykule Krzysztof Feusette’a „Do widzenia, do jutra” we „wSieci”, w sprzedaży już od 18 lipca br., także w formie e-wydania.

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook