Jedynie prawda jest ciekawa

Wolski: Proroctwo na 2016 rok

01.01.2016

W maju ukazał się ostatni numer „Gazety Wyborczej”. Koncern Agora ogłosił bankructwo, a część dziennikarzy przeszła do pisemka – organu Komitetu Obrony Demokracji pt „Żołnierz Wolności”. TVN wystawiona na giełdzie przeszła w ręce wielu prywatnych akcjonariuszy, a w Polsacie większość właścicielską uzyskały spółki skarbu Państwa – napisał w felietonie „Za rok o tej samej porze – moje proroctwo” Marcin Wolski.

Wolski w felietonie opublikowanym na portalu Niezależna.pl snuje wizję, jak może wyglądać sytuacja w Polsce i na świecie w Nowym Roku.

W powtórzonych w listopadzie wyborach samorządowych wyłoniono również w głosowaniu powszechnym prezesów sądów i prokuratorów. Ideologia gender została zabroniona na równi z faszyzmem i komunizmem” – napisał publicysta i wylicza dalej:

„Powołano też Trybunał Narodowy w celu osądzenia afer i zbrodni III RP. Uchwalenie ustawy zasadniczej stało się możliwie po rozpadzie Platformy Obywatelskiej, jak się okazało – trwale niezdolnej do wyłonienia silnego przywództwa. W rozsypkę poszła również tzw. Nowoczesna PL” – prognozuje Wolski.

W swojej wizji wyraża także nadzieję, że rozliczeni zostaną także posłowie byłej koalicji rządzącej.

To jednak nie koniec. Tusk proszący o azyl w Peru, Upadek „Gazety Wyborczej”, bankructwo Agory, a także zmiany właścicieli TVN i Polsatu – to kolejne punkty proroctwa dziennikarza.

„Koncern Agora ogłosił bankructwo, a część dziennikarzy przeszła do pisemka – organu Komitetu Obrony Demokracji pt. Żołnierz Wolności” – pisze Wolski.

Jest tu także miejsce na sprawy zagraniczne. „W obliczu wielkich starć na tle religijnym, które latem wraz z nową wielką falą uchodźców nastąpiły na terenie Francji i Niemiec, do Paryża przybyły oddziały amerykańskie, a bratniej pomocy Niemcom udzieliły państwa Międzymorza pod kierownictwem Polski, Czech i Węgier, a część ich wojsk pozostała na stałe w bazach na terenie dawnej DDR” – snuje.

mmil/niezależna.pl

[Fot. Fratria]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook