Jedynie prawda jest ciekawa

Wolski: Nasz Gajowy idzie w ślady Putina

03.04.2015

„Rozwijając myśl strażnika żyrandola, należy przyznać, że zbrodnią była likwidacja PRL i SB”.

„'Zniszczenie WSI było zbrodnią i hańbą!' – powiedział z wielką szczerością pan prezydent. Trudno o większą deklarację wspólnoty z tym przestępczym niedobitkiem PRL. Nasz Gajowy idzie tu w ślady niezrównanego Władimira Putina, który otwarcie stwierdza, że rozpad ZSRS był największym nieszczęściem w dziejach (co najmniej Rosji!)” - pisze w felietonie dla „Gazety Polskiej” Marcin Wolski.

Satyryk wskazuje, że „rozwijając twórczo myśl naszego strażnika żyrandola, należy przyznać, że podobną zbrodnią i hańbą była likwidacja PRL, rozwiązanie SB i kaleka, ale jednak weryfikacja funkcjonariuszy”. „O pomstę do nieba woła likwidacja przywilejów emerytalnych dla zasłużonych oprawców, ciąganie zasłużonych obrońców władzy przed sądy. I zadawanie przez niepokornych żurnalistów jakichkolwiek trudnych pytań przedstawicielom władzy” - ciągnie Wolski.

„'Zgoda i bezpieczeństwo' wymaga powrotu do radosnych lat Polski ludowej, do kraju uwolnionego na szczęście od wielkich zakładów przemysłowych, stanowiących potencjalne bastiony robotniczych buntów, gdzie 'Program partii programem narodu' i 'Cały naród buduję swoją Platformę'!” - tłumaczy.

„Niewątpliwie władza jest jeszcze bliżej ludu niż w PRL. Pocałunki prezydenta z Owsiakiem to zejście sztuki czułości na poziom zarezerwowany dotychczas dla głów państw” - zaznacza Wolski.

„Im bliżej końca kampanii, tym na coraz bardziej spektakularne działania urzędującej głowy możemy liczyć” - zaznacza Marcin Wolski.

TK
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook