Jedynie prawda jest ciekawa

Wolski: Ani jednego muzułmanina

18.09.2015

„Muzułmańscy imigranci nie asymilują się, coraz bardziej gardzą za to Europą”.

Marcin Wolski ostrzega przed przyjmowaniem w Polsce imigrantów muzułmańskich. Wskazuje, że to może być źródło poważnego zagrożenia dla kraju. „Kolejne pokolenia muzułmanów i to już urodzonych i wychowanych w Europie nie asymilują się, wnukowie są bardziej pobożni niż ich dziadkowie, mają silną tożsamość” - pisze na stronie Radia Wnet.

Dodaje, że „Europa nie była w takich opałach od końca Imperium Rzymskiego i to oczywiście nie chodzi o to ilu tych imigrantów teraz jest”. „Najgorsze jest to, że obecna władza europejska jest niezdolna do zdiagnozowania sytuacji i znalezienia środków zaradczych” - wskazuje.

Dodaje, że „mamy do czynienia ze zderzeniem cywilizacji”. „Ci, który przeciekają przez granicę nie czynią tego z podziwu dla wartości europejskich. Co najwyżej z podziwu dla wartości ekonomicznych” - zauważa publicysta.

Dodaje, że „nadzieje szerzone przez postępaków, że oni się zeuropeizują okazały się płonne”. Wskazuje, że imigranci „coraz bardziej gardzą Europą, która ich otacza”.

W ocenie Wolskiego sprawę trzeba stawiać twardo. „Ale niestety trzeba mówić językiem zdecydowanym – ani jednego muzułmanina. Dlatego, że po pierwsze jest to rzeka, która nie ma zamiaru stanąć, a po drugie w tej rzecze są już na pewno jawni agenci Państwa Islamskiego” - tłumaczy.

Cały tekst na stronach Radia Wnet

TK

[Fot. wPolityce.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook