Jedynie prawda jest ciekawa

Wolski: Ani jednego muzułmanina

18.09.2015

„Muzułmańscy imigranci nie asymilują się, coraz bardziej gardzą za to Europą”.

Marcin Wolski ostrzega przed przyjmowaniem w Polsce imigrantów muzułmańskich. Wskazuje, że to może być źródło poważnego zagrożenia dla kraju. „Kolejne pokolenia muzułmanów i to już urodzonych i wychowanych w Europie nie asymilują się, wnukowie są bardziej pobożni niż ich dziadkowie, mają silną tożsamość” - pisze na stronie Radia Wnet.

Dodaje, że „Europa nie była w takich opałach od końca Imperium Rzymskiego i to oczywiście nie chodzi o to ilu tych imigrantów teraz jest”. „Najgorsze jest to, że obecna władza europejska jest niezdolna do zdiagnozowania sytuacji i znalezienia środków zaradczych” - wskazuje.

Dodaje, że „mamy do czynienia ze zderzeniem cywilizacji”. „Ci, który przeciekają przez granicę nie czynią tego z podziwu dla wartości europejskich. Co najwyżej z podziwu dla wartości ekonomicznych” - zauważa publicysta.

Dodaje, że „nadzieje szerzone przez postępaków, że oni się zeuropeizują okazały się płonne”. Wskazuje, że imigranci „coraz bardziej gardzą Europą, która ich otacza”.

W ocenie Wolskiego sprawę trzeba stawiać twardo. „Ale niestety trzeba mówić językiem zdecydowanym – ani jednego muzułmanina. Dlatego, że po pierwsze jest to rzeka, która nie ma zamiaru stanąć, a po drugie w tej rzecze są już na pewno jawni agenci Państwa Islamskiego” - tłumaczy.

Cały tekst na stronach Radia Wnet

TK

[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook