Jedynie prawda jest ciekawa


Wolniewicz: UE zdominowana przez lewactwo

06.04.2016

"Trzeba tę zgraję przepędzić. Wtedy można myśleć o walce z najazdem hord muzułmańskich".

Prof. Bogusław Wolniewicz komentuje reakcję Europy na kolejne zamachy. Mówiąc o postulacie przywrócenia kary śmierci rozmówca "Najwyższego Czasu" przyznaje, że to jest potrzebne, ale nie by walczyć z terroryzmem. "Karę śmierci należy przywrócić, ale z zupełnie innego powodu. To jednak nie rozwiąże problemu. Ludzie, którzy atakują, terroryści, nie boją się śmierci. Burmistrz Brukseli określił zamach w jego mieście jako tchórzliwy. On sam jest tchórzem. Ci, którzy szli do ataku wysadzili się. To są wojownicy. Ich kara śmierci nie przestraszy" - tłumaczy Wolniewicz.

Pytany co w takim razie terrorystów może przestraszyć, Wolniewicz wskazuje, że potrzebne są retorsje. "Każdy zamach terrorystyczny powinien uderzać rykoszetem w całą społeczność muzułmańską Europy. Pobiera ona wysokie poparcie i dotacje socjalne. Pierwszy krok po takim zamachu jak w Brukseli powinien polegać na redukcji wsparcia socjalnego we wszystkich krajach UE. Po drugie należy ograniczyć prawa ludności muzułmańskiej w porównaniu do obywateli Unii. Po trzecie należy wysiedlić ze 20 procent w formie retorsji za zamach. Muzułmanie europejscy, niby tacy umiarkowani, albo sprzyjają terrorystom, albo zajmują pozycję obserwatorów jakby ich to nie obchodziło. A przecież to jest ich pierwszy obowiązek: przeciwstawić się terroryzmowi muzułmańskiemu. Taki rykoszet dałby im do myślenia" - uważa prof. Wolniewicz.

Jednak zaznacza, że obecna Unia Europejska jest zdominowana przez środowiska, których na takie działania nie stać. "Całe władze Unii, od Angeli Merkel poczynając zostały opanowane przez lewactwo. Bruksela to zmutowana komuna. Trzeba tę zgraję stamtąd przepędzić. Wtedy można zacząć myśleć serio o walce z najazdem hord muzułmańskich, jakiego jesteśmy ofiarą. (...) Po przepędzeniu zgrai z Brukseli powinno się ogłosić dla całej Unii Europejskiej stan wojenny, a więc zawieszenie wielu praw demokratycznych. To by zadziałało, ale nie ma woli walki" - tłumaczy profesor.

Odnosząc się do polityki rządu PiS-u wobec imigrantów prof. Wolniewicz chwali decyzję o nieprzyjmowaniu imigrantów do Polski. "Pani premier Szydło gra obecnie na aut. To jest teraz najrozsądniejsze, jeśli chodzi o wpuszczanie do Polski hordy muzułmańskiej, najlepsza rzecz, jaką polski rząd może zrobić w tej sprawie. Ale na to potrzebuje masowego poparcia całego narodu" - zauważa.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook