Jedynie prawda jest ciekawa


Wolniewicz: UE zdominowana przez lewactwo

06.04.2016

"Trzeba tę zgraję przepędzić. Wtedy można myśleć o walce z najazdem hord muzułmańskich".

Prof. Bogusław Wolniewicz komentuje reakcję Europy na kolejne zamachy. Mówiąc o postulacie przywrócenia kary śmierci rozmówca "Najwyższego Czasu" przyznaje, że to jest potrzebne, ale nie by walczyć z terroryzmem. "Karę śmierci należy przywrócić, ale z zupełnie innego powodu. To jednak nie rozwiąże problemu. Ludzie, którzy atakują, terroryści, nie boją się śmierci. Burmistrz Brukseli określił zamach w jego mieście jako tchórzliwy. On sam jest tchórzem. Ci, którzy szli do ataku wysadzili się. To są wojownicy. Ich kara śmierci nie przestraszy" - tłumaczy Wolniewicz.

Pytany co w takim razie terrorystów może przestraszyć, Wolniewicz wskazuje, że potrzebne są retorsje. "Każdy zamach terrorystyczny powinien uderzać rykoszetem w całą społeczność muzułmańską Europy. Pobiera ona wysokie poparcie i dotacje socjalne. Pierwszy krok po takim zamachu jak w Brukseli powinien polegać na redukcji wsparcia socjalnego we wszystkich krajach UE. Po drugie należy ograniczyć prawa ludności muzułmańskiej w porównaniu do obywateli Unii. Po trzecie należy wysiedlić ze 20 procent w formie retorsji za zamach. Muzułmanie europejscy, niby tacy umiarkowani, albo sprzyjają terrorystom, albo zajmują pozycję obserwatorów jakby ich to nie obchodziło. A przecież to jest ich pierwszy obowiązek: przeciwstawić się terroryzmowi muzułmańskiemu. Taki rykoszet dałby im do myślenia" - uważa prof. Wolniewicz.

Jednak zaznacza, że obecna Unia Europejska jest zdominowana przez środowiska, których na takie działania nie stać. "Całe władze Unii, od Angeli Merkel poczynając zostały opanowane przez lewactwo. Bruksela to zmutowana komuna. Trzeba tę zgraję stamtąd przepędzić. Wtedy można zacząć myśleć serio o walce z najazdem hord muzułmańskich, jakiego jesteśmy ofiarą. (...) Po przepędzeniu zgrai z Brukseli powinno się ogłosić dla całej Unii Europejskiej stan wojenny, a więc zawieszenie wielu praw demokratycznych. To by zadziałało, ale nie ma woli walki" - tłumaczy profesor.

Odnosząc się do polityki rządu PiS-u wobec imigrantów prof. Wolniewicz chwali decyzję o nieprzyjmowaniu imigrantów do Polski. "Pani premier Szydło gra obecnie na aut. To jest teraz najrozsądniejsze, jeśli chodzi o wpuszczanie do Polski hordy muzułmańskiej, najlepsza rzecz, jaką polski rząd może zrobić w tej sprawie. Ale na to potrzebuje masowego poparcia całego narodu" - zauważa.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook