Jedynie prawda jest ciekawa


Wojna w Warszawie, PiS w Krakowie

12.11.2013

Kaczyński przemawia, a za jego plecami Polska się pali - taki obraz miał sie przebić do podświadomości narodu... Bardzo źle, że doszło do ataku na rosyjską ambasadę. Straty fizyczne niewielkie, zgoła żadne – okopcona budka i spalony kosz na śmieci – ale straty moralne wielkie, a polityczne jeszcze większe.

Rosyjska prasa już po nas jeździ jak po łysej kobyle i ma rację - taki atak nie miał prawa dojść do skutku w cywilizowanym kraju.

Nie zaskoczę pewnie czytelników tezą, że całkowita odpowiedzialność za ten atak obciąża rząd Donalda Tuska.

Minister Sienkiewicz taki zuch, że Kmicic przy nim wysiada i Wołodyjowski razem wzięci. On zwalczy polski faszyzm, już po niego idzie, wciąż idzie, do Białegostoku - a tu okazuje się w Warszawie nie potrafi ochronić jednej ambasady. A powinien wiedzieć, przewidywać, co się święci i zapewnić taka ochronę, żeby żadna mysz się nie prześliznęła ani raca nie przeleciała.

3. Nie wiem co Tusk zrobi teraz z Sienkiewiczem, bo straty polityczne Polski to jedno, jakoś by je przeżył, nie raz je przeżywał - ale straty polityczne Platformy – to dopiero jest poważny problem!

Oto bowiem odbyła się w Warszawie awantura, paliło się i dymiło ile wlezie – i niestety nie można tego zwalić na PiS - bo PiS agresywnie wyjechało do Krakowa.

Co za przebiegłość Kaczyńskiego!

Miało być inaczej. Miało być tak – tu płonie rosyjska ambasada, a tuż nieopodal Kaczyński maszeruje. PiS podpala Polskę i wojnę wywołuje! Faszyści, po prostu faszyści z pochodniami w rękach i nożami w zębach, sami widzicie, że jak im się odda władzę, to podpalą Polskę, jak Neron Rzym podpalił.

W niektórych telewizjach był taki obraz – na połowie ekranu przemawiał Kaczyński, a na drugiej połowie paliła się Warszawa, pewnie jakiś efekt zapisał się w podświadomości – ale trzeba było niestety przyznać, że pożar jest w Warszawie, a Kaczyński i PiS w Krakowie.

I w Krakowie, gdzie był PiS, była kultura, powaga i spokój, a w Warszawie, bez PiS-u - wojna.

A minister Sienkiewicz tak prosił, tak zachęcał, żeby PiS jednak zostało w Warszawie, nawet na ambicję i honor wjeżdżał, że PiS się boi, że ucieka. Wszystko na nic – wojny warszawskiej na PiS zrzucić się nie da.

I cały misterny plan....


PS. A Krakowowi dziękujemy za tłumy i wspaniałą atmosferę podczas święta!


Janusz Wojciechowski
[fot. PAP/Tomasz Gzell]


Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook