Jedynie prawda jest ciekawa

Wojewódzki naprasza się niczym kurtyzana

08.10.2015

„Naprawdę warto przyjść do mojego programu, zapraszamy” - mówił do prezydenta błazen z TVN.

Żałosny showman i błazen mainstreamu Jakub Władysław Wojewódzki nie zrozumiał, że prezydent Andrzej Duda nie zamierza brać udział w jego hucpiarskim programie. Mimo odmowy celebryta wciąż zaprasza prezydenta.

„Zaczynamy tradycyjnie, jak od sześciu tygodni, od zaproszenia człowieka, który wygrał prezydenckie talent show i został prezydentem” - mówił Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego show w TVN.

Argumenty, jakich używa, po raz kolejny pokazują, że rację miało biuro prasowe Kancelarii Prezydenta twierdząc, że „występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu”. „Panie Andrzeju, ostatnie badania pokazują, że 36% Polaków, tylko 36% Polaków, zadowolonych jest z pana prezydentury. A ja dotarłem do badań, które pokazują, że 36% Polaków codziennie pali marihuanę. Oni któregoś dnia nie zapalą!” - silił się na dowcip showman.

„Naprawdę warto przyjść do mojego programu, serdecznie zapraszamy. Ostatnio ktoś mi zasugerował, że prezydenta trzeba zaprosić osobiście. Jest szansa, że spotkamy się osobiście na gali „Viva najpiękniejsi” i wtedy, może… Będzie mi miło” - dodał głupkowato.

Jak widać Jakub Wojewódzki nie zrozumiał, że na tym poziomie niektórzy nie widzą szansy na rozmowę. Wojewódzki niczym kurtyzana łasi się i naprasza. W końcu o jego biznes tu chodzi...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook