Jedynie prawda jest ciekawa

Wojciechowski: wyrok na Kamińskiego to prowokacja!

31.03.2015

Ktoś podpali wycieraczkę w sądzie, wtedy podniesie się larum – PiS podpala Polskę! – pisze Janusz Wojciechowski, europoseł PiS.

Chyba idzie im źle, bardzo źle. Najwyraźniej tajne sondaże pokazują już zwycięstwo Dudy i grunt im się pali pod nogami, dlatego rozpaczliwie potrzebują jakiejś awantury, pod tytułem – PiS podpala Polskę!

Widać, jak bardzo się stara pani redaktor, żeby wydobyć z PiS oskarżenie o krwi na rękach Tuska! - to co, Tusk ma krew na rękach? – dopytuje, jak na razie bezskutecznie. Uparł się, cham, jeden z drugim i o tej krwi na rękach mówić nie chce.  

W ten plan wpisana była akcja wojskowej prokuratury, żeby rewelacje z niezakończonego śledztwa ogłaszać właśnie teraz, żeby wrócić do oskarżeń pod adresem śp. generała Błasika i pośrednio śp. Lecha Kaczyńskiego – a może ktoś z PiS, najlepiej sam prezes, zdenerwuje się i coś palnie...

Wyrok na Mariusza Kamińskiego i funkcjonariuszy CBA też jest wpisany w plan pod tytułem – sprowokować PiS do awantury.

Nie wystarczyło rok w zawieszeniu, bo taki wyrok nie wstrząsnąłby narodem. Tu potrzebny był wyrok na tyle drakoński, na tyle bijący w oczy niesprawiedliwością i krzywdą, żeby ktoś jednak przyszedł pod sąd w odruchu protestu. Ktoś podpaliłby wycieraczkę i można by wtedy uderzyć w dzwon na trwogę – ludzie, ratunku, PiS podpala Polskę!

Stanowcza, ale spokojna reakcja Jarosława Kaczyńskiego pokrzyżowała na razie ten plan, ale co tam. Wywołają sami awanturę i zapiszą ja na konto PiS-u. Bardzo się boją zwycięstwa Dudy i bardzo się boja zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości, a zwłaszcza sprawiedliwości. Najbardziej boją się tego, że korupcja zostanie zdelegalizowana i że walka z korupcją przestanie być uznawana za przestępstwo...

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

Janusz Wojciechowski

[fot. PAP/Rafał Guz]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook