Jedynie prawda jest ciekawa


Wipler zwariował? 15-20 proc. poparcia dla partii KORWiN

26.01.2015

„Część naszych kolegów nie akceptowała koniecznych zmian, dzięki którym partia uzyska 15-20 proc. poparcia, a nie będzie walczyła po prostu o przekroczenie progu wyborczego” - powiedział.

Nowa partia Janusza Korwin-Mikkego z dwucyfrowym poparciem w wyborach parlamentarnych? Na to liczy Przemysław Wipler, który TVP Info tłumaczył, dlaczego lider Kongresu Nowej Prawicy zdecydował się na założenie nowej partii.

Wipler przyznał, ze w nowej partii nie będzie osamotniony. Powiedział, że 95 proc. członków jego obecnej formacji przeszło do niej z Kongresu Nowej Prawicy. W noej partii trzeba będzie jednak nieco zmienić. „Prawo w KNP było napisane pod pozaparlamentarną formację, która nie ma reprezentacji ani w Sejmie, ani w Europarlamencie. Potrzebowaliśmy nowej konstytucji dla nowej partii” – mówił Wipler.

Przemysław Wipler mówił także o rzekomych prorosyjskich sympatiach lidera jego partii. Według niego, to coś wręcz odwrotnego. „To nie jest kurs prorosyjski, to kurs propolski. Uważamy, że nie ma co pluć i atakować Putina w sytuacji, gdy za niepotrzebnymi atakami werbalnymi nie stoją czołgi” – mówił Wipler. Według niego Tusk dobrze zrobił likwidując pobór do wojska, ale nie wykonał następnego, wymaganego kroku, czyli nie wprowadził dobrze funkcjonującej armii zawodowej.

źródło: tvp.info/run

fot. wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook