Jedynie prawda jest ciekawa

Wipler zakłada nową partię?

24.12.2015

Polityk partii KORWiN Przemysław Wipler napisał na Facebooku, że rusza z nową inicjatywa. Na razie nie wiadomo, czy były poseł miał na myśli stworzenie nowego ugrupowania politycznego.

„Dlaczego rzadko ostatnio występuję w mediach, często odmawiam wystąpień, mało piszę na FB? Bo mam dość biegania z pustą taczką i jałowego hałasu, szumienia falbanami etc... Przygotowuję się do poważnego działania. By praca była owocna musi być przemyślana. Dlatego teraz pracuję nad strategią, taktyką, budową narzędzi, zbieram ludzi do pracy” - czytamy w poście Wiplera.

„Jak tę fazę zakończę - będziecie widzieli owoce moich działań. Od stycznia delikatnie ruszam, od wiosny maszyna będzie już ruszała się na pełnych obrotach” - zapowiada były parlamentarzysta.

Przemysław Wipler odniósł się również krytycznie do swoich dotychczasowych działań.

„Pisanie, występowanie, komentowanie - ma sens jak jest precyzyjny i wariantowy plan działania i wiadomo czemu to służy. Jednym z moich błędów popełnianym w ostatnich latach było rozmienianie się na drobne i zajmowanie się głupotami, drobnostkami, bieżączką polityczną i publicystyczną kosztem pilnowania 'szerszego obrazu' i spraw najważniejszych. Dużo wystąpień publicznych to mało pracy merytorycznej, samokształcenia, myślenia strategicznego” - pisze polityk.


„Dlatego teraz siedzę i pracuję m.in. nad książką, kilkoma strategicznymi tekstami - dlatego mało śmigam po mediach i mało piszę na FB. Ale wrócę tu do regularnych publikacji, nie martwcie się!” - tłumaczy Wipler.

gah

[fot. Adrian Grycuk/CC/Wikimedia Commons]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook