Jedynie prawda jest ciekawa


Wipler zakłada nową partię?

24.12.2015

Polityk partii KORWiN Przemysław Wipler napisał na Facebooku, że rusza z nową inicjatywa. Na razie nie wiadomo, czy były poseł miał na myśli stworzenie nowego ugrupowania politycznego.

„Dlaczego rzadko ostatnio występuję w mediach, często odmawiam wystąpień, mało piszę na FB? Bo mam dość biegania z pustą taczką i jałowego hałasu, szumienia falbanami etc... Przygotowuję się do poważnego działania. By praca była owocna musi być przemyślana. Dlatego teraz pracuję nad strategią, taktyką, budową narzędzi, zbieram ludzi do pracy” - czytamy w poście Wiplera.

„Jak tę fazę zakończę - będziecie widzieli owoce moich działań. Od stycznia delikatnie ruszam, od wiosny maszyna będzie już ruszała się na pełnych obrotach” - zapowiada były parlamentarzysta.

Przemysław Wipler odniósł się również krytycznie do swoich dotychczasowych działań.

„Pisanie, występowanie, komentowanie - ma sens jak jest precyzyjny i wariantowy plan działania i wiadomo czemu to służy. Jednym z moich błędów popełnianym w ostatnich latach było rozmienianie się na drobne i zajmowanie się głupotami, drobnostkami, bieżączką polityczną i publicystyczną kosztem pilnowania 'szerszego obrazu' i spraw najważniejszych. Dużo wystąpień publicznych to mało pracy merytorycznej, samokształcenia, myślenia strategicznego” - pisze polityk.


„Dlatego teraz siedzę i pracuję m.in. nad książką, kilkoma strategicznymi tekstami - dlatego mało śmigam po mediach i mało piszę na FB. Ale wrócę tu do regularnych publikacji, nie martwcie się!” - tłumaczy Wipler.

gah

[fot. Adrian Grycuk/CC/Wikimedia Commons]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook