Jedynie prawda jest ciekawa


Wipler zakłada nową partię?

24.12.2015

Polityk partii KORWiN Przemysław Wipler napisał na Facebooku, że rusza z nową inicjatywa. Na razie nie wiadomo, czy były poseł miał na myśli stworzenie nowego ugrupowania politycznego.

„Dlaczego rzadko ostatnio występuję w mediach, często odmawiam wystąpień, mało piszę na FB? Bo mam dość biegania z pustą taczką i jałowego hałasu, szumienia falbanami etc... Przygotowuję się do poważnego działania. By praca była owocna musi być przemyślana. Dlatego teraz pracuję nad strategią, taktyką, budową narzędzi, zbieram ludzi do pracy” - czytamy w poście Wiplera.

„Jak tę fazę zakończę - będziecie widzieli owoce moich działań. Od stycznia delikatnie ruszam, od wiosny maszyna będzie już ruszała się na pełnych obrotach” - zapowiada były parlamentarzysta.

Przemysław Wipler odniósł się również krytycznie do swoich dotychczasowych działań.

„Pisanie, występowanie, komentowanie - ma sens jak jest precyzyjny i wariantowy plan działania i wiadomo czemu to służy. Jednym z moich błędów popełnianym w ostatnich latach było rozmienianie się na drobne i zajmowanie się głupotami, drobnostkami, bieżączką polityczną i publicystyczną kosztem pilnowania 'szerszego obrazu' i spraw najważniejszych. Dużo wystąpień publicznych to mało pracy merytorycznej, samokształcenia, myślenia strategicznego” - pisze polityk.


„Dlatego teraz siedzę i pracuję m.in. nad książką, kilkoma strategicznymi tekstami - dlatego mało śmigam po mediach i mało piszę na FB. Ale wrócę tu do regularnych publikacji, nie martwcie się!” - tłumaczy Wipler.

gah

[fot. Adrian Grycuk/CC/Wikimedia Commons]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook