Jedynie prawda jest ciekawa


Wipler o CETA: "To dobra dla Polski umowa". WIDEO

18.10.2016

"Mój komentarz po zakończeniu lektury umowy. Nie dajmy się wkręcać lewakom: to dobra dla Polski umowa!" - napisał Wipler rozpoczynając gorącą dyskusję na Twitterze.

Wokół umowy CETA trwa gorąca dyskusja. Swoją opinię wypowiada wiele ekspertów, jak i polityków, a mimo to, dalej nie wiadomo jakie realne skutki może przynieść ratyfikowanie umowy pomiędzy Kanadą a Unią Europejską. Trzeba zaznaczyć, że wiele osób, które straszą, bądź to zachwalają umowę, wcale jej nie czytają. Inaczej jest w przypadku Przemysława Wiplera, który umowę przeczytał. "Przeczytałem CETA. Jeśli ktoś się pyta "jaką macie alternatywę dla UE" to odpowiadam: taką umowę z UE jak CETA! #Wolność bez biurokracji!" - pisze na Twitterze.

"Co wątpliwe w #CETA - czyli arbitraż - i tak mamy w oparciu o umowę o wzajemnej ochronie inwestycji z Kanadą z 6 kwietnia 2009 r. Reszta ok!" - czytamy. "Skończyłem czytać #CETA. Co do zasady, ci co się boją #CETA mają jedną wspólną cechę: nie czytali tej umowy" - napisał Wipler.

Na wpis Wiplera zareagował Krzysztof Bosak. "Korwinowcy razem z PiSem za pogłębianiem globalizacji gospodarczej i swobodą cyrkulacji kapitału. Maski opadają." - napisał Bosak. Wipler nie pozostał dłużny "@krzysztofbosak @YouTube "Narodowcy" z Zandbegiem przeciw umowie zwiększającej szanse polskich przedsiębiorców na rozwój - maski opadają..." - odpowiedział.

kk/Twitter

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook