Jedynie prawda jest ciekawa

Wipler: Merkel zdradziła własny naród i całą Europę

24.09.2015

"To jest skrajne lewactwo, które nienawidzi Kościoła i tradycyjnych wartości".

"Angela Merkel zdradziła własny naród. Ona zdradziła Europę, po tym jak cały Trzeci Świat zaprosiła do Europy. Przypomnijmy, że 3 mld ludzi na świecie zarabia mniej niż 2 dolary dziennie. Europa nie jest w stanie przyjąć 3 mld ludzi!" - mówił w rozmowie w programie "Więc jak?" Przemysław Wipler, komentując działania niemieckiej kanclerz w sprawie przyjęcia imigrantów.

Zdaniem polityka partii KORWiN powinniśmy działać w Polsce w zupełnie inny sposób. Jaki? "Wysłać jasny sygnał, że nie jesteśmy otwarci na to, żeby rozwiązać problemy całego świata. Niemcy, Belgowie czy Francuzi nie mogą mówić: chodźcie do nas" - ocenia. 

Jak przekonuje Wipler, dzisiejsze działania instytucji unijnych są przejawem szerszego myślenia, które dominuje w Europie, a które de facto obróci się przeciw naszej cywilizacji. "To jest skrajne lewactwo, które nienawidzi Kościoła, chrześcijaństwa, tradycyjnych wartości, tradycyjnej rodziny. Nienawidzi tego, co budowało siłę Europy i sprawiło, że malutki kontynent zdominował na wiele stuleci cały świat" - tłumaczy Wipler

I dodaje: "Chcemy wprowadzić do konstytucji zakaz szerzenia islamu jako modelu społeczno-politycznego. Tak jak zabroniliśmy szerzenia faszyzmu czy komunizmu" - zaznacza polityk.

LL

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook