Jedynie prawda jest ciekawa


Wipler: Kukiza przerósł sukces

26.06.2015

Poseł Przemysław Wipler powiedział w programie „Polityka przy kawie” (TVP 1), że nie rozumie działań Pawła Kukiza, który nie chce przedstawić swojego programu wyborczego.

Paweł Kukiz nie zamierza wziąć udziału w festiwalu piosenki w Opolu, ani w Jarocinie, ale w wyborach. Koniec z taryfą ulgową. Jest politykiem, powinien być oceniany jako polityk” - podkreślił polityk partii KORWiN.

Obecny w studiu Piotr Guział, który jest współpracownikiem Pawła Kukiza, podkreślał: „My posiadamy strategię. Program to największe oszustwo wyborcze”. „Paweł Kukiz wyraźnie powiedział, że dziś najważniejsze jest referendum. Na tym się będziemy koncentrować”  - zaznaczył Guział.

Przemysław Wipler zwrócił jednak uwagę, że dobre notowania Pawła Kukiza w sondażach mogą być dla niego sporym problemem.

„Paweł Kukiz nie będzie w stanie grać na czas. Jestem przekonany, że Paweł jest przytłoczony sukcesem, który osiągnął. Przerósł go ten sukces i nie daje sobie rady z ludźmi, którzy drzwiami i oknami próbują się do niego dostać. Nie ma pomysłu na to, jak powinien wyglądać projekt polityczny, który ma być obywatelski” - powiedział polityk partii KORWiN.

Piotr Guział przyznał, że Kukiz chce wprowadzić swój ruch do Sejmu, ale zarzucił partii KORWiN chęć wejścia do parlamentu na plecach muzyka. 

„Do tanga trzeba dwojga” - odpowiedział Wipler.

Piotr Guział tłumaczył, że Kukiz chce przyciągać różne środowiska, ponieważ nie jest zawodowym politykiem. „Jest artystą, artystom wolno więcej” - powiedział były burmistrz Ursynowa.

gah

[fot. screenshot z materiału video TVP Info)

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook