Jedynie prawda jest ciekawa


Wipler krytykuje pomysł KE: To niedorzeczne

21.11.2015

Polityk partii KORWiN Przemysław Wipler skrytykował plany Komisji Europejskiej, która dąży do ograniczenia dostępu do broni palnej po zamachach w Paryżu.

Komisja Europejska w reakcji na zamachy w Paryżu - chce... ograniczyć obywatelom UE dostęp do broni, czyli prawo do samoobrony przed bandytami!” - alarmuje na Facebooku były poseł. 

„To kompletnie niedorzeczne działanie zasadzone jest na absurdalnym założeniu, że terroryści używają legalnej, zarejestrowanej broni. Broń użyta we wszystkich francuskich zamachach to kupione na czarnym rynku, w pełni automatyczne karabinki AK (potocznie nazywane "kałachami").
W pełni automatyczna broń (strzelająca seriami) już teraz jest na terenie Unii nielegalna, tymczasem KE chce dodatkowo odebrać nam broń samopowtarzalną (półautomatyczną, czyli strzelającą ogniem pojedynczym). To około 90% broni obecnie posiadanej przez cywilnych użytkowników - dorosłych, niekaranych i zdrowych psychicznie (przebadanych)” - grzmi Wipler.

Wiceprezes partii KORWiN zapowiada, że jego ugrupowanie podejmie działania w tej sprawie. 

„Naszą reakcją jest petycja - to pierwsze działanie, które podejmujemy w tym temacie. Bardzo prosimy Was o pomoc - potrzebny jest każdy podpis, również osób ze środowisk wolnościowych, nawet tych, które za bronią nie przepadają, ale uważają przynajmniej że nikt nie powinien odbierać ludziom prawa do ochrony ich życia” - czytamy w poście byłego posła.

„W tej sprawie z będziemy mocno naciskali na polski rząd, by jasno powiedział, że będzie przeciwny takim działaniom Unii Europejskiej. Rozbrojona Europa będzie bardzo łatwa do przerobienia w Arabistan, a na to nie pozwolimy!” - podkreśla Przemysław Wipler.

gah

[Fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook