Jedynie prawda jest ciekawa


Wildstein: Parówkowy portal wspiął się na wyżyny

30.05.2015

Dawid Wildstein komentuje wpis na portalu Tomasza Lisa, w którym atakowany jest Paweł Kukiz.

Parówkowy portal Lisa wspiął się na wyżyny kunsztu reporterskiego i dziennikarstwa śledczego, dekonspirując Kukiza jako antysemitę, spiskowca, jątrzyciela i cynicznego, okrutnego polityka, godnego dużej roli w house of cards. Aż dziw, czemu go Hitlerem nie nazwali. Pewno tylko ze strachu przed procesem, bo poza tym oczko puszczone w odpowiedni sposób zostało.” – pisze Dawid Wildstein w swoim komentarzu na portalu Salon24.pl.

Publicysta przypomina, że portal Lisa oparł się o tzw. rozmowy Holochera, czyli wykradzione przez lewackich aktywistów zapisy rozmów byłego szefa ONR ze znajomymi z Facebooka. Wśród nich była też rozmowa Holochera z Pawłem Kukizem.

„Otóż czego się dowiadujemy? Że Kukiz jest antysemitą. Co jest na to dowodem? Fakt, że nie lubi i nie chce mieć nic wspólnego z niejakim Kobylańskim, ponieważ uważa tegoż Kobylańskiego za antysemitę. Brzmi sensownie? Ale wystarczy odpowiednio namącić, puścić kilka sugestii, trochę zamieszać i zabełkotać i już z faktu, że w rozmowie z szefem ONR-u Kukiz twardo odrzuca wszelkie wątki antysemickie, staje się dowodem na kukizową, żywiołową nienawiść do Żydów.”

Wildstein przypomina też wcześniejsze działania mediów Lisa.

„Warto też zauważyć, że tego typu zarzuty wysuwa portal człowieka, który z żydowskiego pochodzenia żony Dudy chciał uczynić argument atakujący kandydata PiSu, przyszłego prezydenta” - pisze publicysta.

„Już widzimy, jak zajadły i zupełnie pozbawiony związku z rzeczywistością będzie atak na Kukiza ze strony mainstreamu”- podsumowuje Wildstein.

mly/salon24.pl

[fot. wPolityce.pl]

 

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook