Jedynie prawda jest ciekawa


Wildstein: KOD wymyśliło środowisko Gazety Wyborczej. WIDEO

12.07.2016

"Co wiemy o liderze KOD - Mateuszu Kijowskim? Wiemy tylko tyle, że bardzo malowniczo się przedstawia, że lubi wyszukane fryzury, ozdoby i gadżety" - mówi w wideo komentarzu publicysta tygodnika "wSieci" Bronisław Wildstein.

"W minionym roku doszła do władzy nie ta grupa, która powinna do niej dojść zdaniem establishmentu III RP. Polacy zadecydowali inaczej w wyborach, a więc w obronie demokracji postanowiono te wybory co najmniej zredukować do nic nieznaczącej formalności. Instytucją, która miała temu służyć uczyniono Komitet Obrony Demokracji" - mówi publicysta Bronisław Wildstein. 

W swoim komentarzu Wildstein zwraca uwagę na niewiadome pochodzenie lidera KOD - Mateusza Kijowskiego. 

"Co wiemy o liderze KOD - Mateuszu Kijowskim? Wiemy tylko tyle, że bardzo malowniczo się przedstawia, że lubi wyszukane fryzury, ozdoby, gadżety, a jako, że są to drogie rzeczy, nie starcza mu na płacenie alimentów, ale widocznie hierarchia ważności w jego świadomości jest właśnie taka. Jednak poza tym o tym człowieku nie wiemy nic" - podkreśla, dodając:

"Próbowałem znaleźć cokolwiek o wcześniejszej działalności Kijowskiego na „Wikipedii”, którą się preparuje i tak samo było w przypadku lidera KOD. Próbowano mu przypisać jakąś działalność polityczna czy społeczną, ale właściwie nic tam nie ma, oprócz kółka parafialnego, do którego przynależność w latach 90. nie była jeszcze wstydem. Pojawia się więc pytanie kim jest pan Kijowski i dlaczego taką funkcję pełni?" - zastanawia się publicysta.

Bronisław Wildstein znalazł odpowiedź.

"Bez cienia wątpliwości nie mamy tutaj do czynienia z przypadkiem. Kijowski do swojej roli został wydelegowany w wyniku przeprowadzonego castingu. Nie oszukujmy się, to nie on założył KOD, który zresztą został wymyślony w środowisku Gazety Wyborczej" - wyjaśnia Wildstein.

kk/YouTube/wPolityce.pl

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook