Jedynie prawda jest ciekawa


Wildstein: Dziennikarze chcą walczyć z PiS!. WIDEO

28.10.2016

"Występujący dziennikarze w TOK FM mówili wprost, że ich celem jest walka z PiS. Zastanawiają się jak walczyć z PiS? Przypominam, że chodzi o władzę wybraną w demokratycznych wyborach. Padały tam groteskowe wypowiedzi, m.in. o tym, czy dałoby się zmobilizować uczniów szkół, żeby protestowali" - mówił w wideo komentarzy Bronisław Wildstein.

Publicysta tygodnika "wSieci" relacjonował jedną z audycji w stacji TOK FM, podczas której dziennikarze zastanawiali się w jaki sposób odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy.

"Nawoływali uczniów, aby demonstrowali przeciwko nielubianej władzy, wydaje się  to być nawet poza dopuszczalnością prawną" - mówił. Wildstein przypomniał również o ostatniej wypowiedzi płk Mazguły, który przekonywał, że w polskiej armii może dojść do buntu, kiedy rządząca partia przekroczy kolejne granice w łamaniu demokracji. 

"Postacią, która urosła ostatnio do rangi bohatera jest nieznany wcześniej pułkownik wojska, który opowiadał dyrdymały, że żołnierze się organizują przeciwko PiS. To nie pierwsze takie wystąpienie. Wcześniej nijaki Czuchnowski - cyngiel „Gazety Wyborczej” -  wzywał wojsko do nieposłuszeństwa wobec ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Było to przekroczenie prawa i należałoby za to odpowiedzieć przed sadem, z drugiej strony nie sądzę, aby jednak wystąpienie każdego pajaca medialnego powinno być penalizowane.  Mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym, aby walczyć o odzyskanie szeroko pojętej władzy" - powiedział.kk


Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook