Jedynie prawda jest ciekawa

Wellman: Platforma już mnie PiS-em nie postraszy

26.02.2015

„Platforma to jest teraz dla mnie partia bajania. 'Baju, baju, będziesz w raju'...”

Dorota Wellman ostro krytykuje Ewę Kopacz i rządy PO-PSL. Zdaniem prezenterki Kopacz przynosi wstyd kobietom w polityce.

„Byłam pełna nadziei, jak się pojawiła pani premier Kopacz, i sądziłam, że to jest moment, w którym kobiety pokażą co mogą. No i… czekam” - mówi dziennikarka TVN, w rozmowie z „Playboyem”. Dodaje, że „obraz, który stworzono publicznie pani premier Kopacz jest bardzo niedobry dla kobiet w polityce i dla pani premier w szczególności, bo powinna się wykazywać działaniem, pokazywaniem swoich planów, ich realizacją, a nie przyjaciółkami, które zasiadają w rządzie”.

Jak się okazuje prezenterka TVN przyznaje, że rozczarowała się rządami PO. „Głosowałam na Platformę Obywatelską wiele razy i teraz już mnie Platforma PiS-em nie postraszy. Platforma to jest teraz dla mnie partia bajania. „Baju, baju, będziesz w raju”. Ani w raju nie jesteśmy, ani nic dobrego z tego nie wynika” - tłumaczy Wellman.

„To, czego nie mogę darować Platformie i nie daruje absolutnie, to dołożenie ustawy o przemocy wobec kobiet i sprzedaż tej ustawy politycznie, aby pani Kopacz została premierem. Uważam, że jako kobieta przynosi nam wstyd, nie przepychając tej ustawy w sejmie. I to zrobiła nam kobieta i wiele innych kobiet, które są w polityce, jak posłanka Kempa czy posłanka Wróbel, które działają przeciwko kobietom. Wyborcy, a właściwie, wyborczynie, nie powinny im tego zapomnieć” - tłumaczy.

Na koniec formułuje lewackie wyrzuty pod adresem Platformy. „Ustawy o związkach partnerskich, o kulturze – wszystko to nam Platforma obiecywała i te obiecanki-cacanki już nie robią na mnie żadnego wrażenia. I niech nas teraz nie straszą, bo ja się PiS-u nie boję” - kończy Wellman.

Jak widać antyPiSowskie paliwo traci moc...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook