Jedynie prawda jest ciekawa


Waszczykowski: Sikorski to kawał chama

23.06.2014

Witold Waszczykowski nie jest zaskoczony wypowiedziami Radosława Sikorskiego, ujawnionymi przez media. W ocenie posła PiS szef MSZ to człowiek o dwóch twarzach.

„Z jednej strony przedstawia się mediom jako gładki, przyjemny z pięknym rzekomo życiorysem bojownika o wolność. Z drugiej strony jest to kawał chama” – tłumaczy Waszczykowski. Poseł PiS wskazuje, że Sikorski jest antyamerykańskim politykiem, który nie dba o interesy polskie, tylko o interesy partyjne i swoje urażone ambicje, bo został za wcześnie pozbawiony stanowiska ministra obrony, a liczył na większą karierę.

„To jest klasyczne zachowanie neofity. Musiał przez lata udowadniać, że jest antypisowki, przez knucie, sypanie, myślał jak tylko bardziej umoczyć, jak dorżnąć” - mówi poseł PiS.

W ocenie Waszczykowskiego Polacy mają prawo czuć się zaniepokojeni taśmami, które pokazują, kto rządzi krajem. „Mnie przerażają również media mainstreamowe, które za wszelką cenę broniły rozmowy Sienkiewicza z Belką, żeby tylko nie dopuścić innego ugrupowania do władzy” – mówi Waszczykowski.

Zdaniem posła PiS rząd powinien podać się do dymisji. „Każda kolejna taśma pokazuje, że każdy minister ma coś na sumieniu. To rząd, który od sześciu lat jest rządem antypolskim, który nie realizuje interesów narodowych” – podsumowuje.

TK,wp.pl
[Fot. PAP/EPA]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook