Jedynie prawda jest ciekawa

Warzecha:To była ordynarna promocja jednego z kandydatów w telewizji publicznej

19.05.2015

Łukasz Warzecha w Telewizji Republika odniósł się do ataku Lisa na Kingę Dudę. Podkreślił, że dziennikarz jest „albo kompletnym idiotą (…) albo dopuścił się ordynarnego oszustwa

W „Telewizji Republika”  Łukasz Warzecha komentował wczorajszy program Tomasza Lisa, w którym dziennikarz zaatakował córkę Andrzeja Dudę.

W czasie rozmowy z Piotrem Goćkiem, na antenie Telewizji Republika, Łukasz Warzecha ocenił, że wczorajsza debata była skandaliczna.Chodzi o zacytowanie przez Lisa wpisu z fikcyjnego konta córki Andrzeja Dudy- Kingi Dudy. Posłużyło to Lisowi, jak i Tomaszowi Karolakowi jako atak na opozycyjną partię.

„Są tylko dwie możliwości: Albo Tomasz Lis jest kompletnym idiotą, a ja twierdzę, że kompletnym idiotą jednak nie jest, albo świadomie sięga po konto, które nawet przeciętnie inteligentnej osoba widzi, że jest fałszywe- zaznaczył publicysta.

Red. Warzecha uważa, że był to celowy zabieg i całość wyglądała, jak ustawka. Podkreślił również, że Tomasz Lis powinien być zawieszony. Z kolei telewizja publiczna powinna pomyśleć nad przyszłością Lisa. 

Na zakończenie podkreślił w Telewizji Republika, że „to była ordynarna promocja jednego z kandydatów w telewizji publicznej. Mamy skandaliczną pomyłkę, która nadaje się na proces w trybie wyborczym albo ordynarne oszustwo”.

Telewizja Republika/es

fot. wPolityce.pl

 

 

 


Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook