Jedynie prawda jest ciekawa


Warzecha:To była ordynarna promocja jednego z kandydatów w telewizji publicznej

19.05.2015

Łukasz Warzecha w Telewizji Republika odniósł się do ataku Lisa na Kingę Dudę. Podkreślił, że dziennikarz jest „albo kompletnym idiotą (…) albo dopuścił się ordynarnego oszustwa

W „Telewizji Republika”  Łukasz Warzecha komentował wczorajszy program Tomasza Lisa, w którym dziennikarz zaatakował córkę Andrzeja Dudę.

W czasie rozmowy z Piotrem Goćkiem, na antenie Telewizji Republika, Łukasz Warzecha ocenił, że wczorajsza debata była skandaliczna.Chodzi o zacytowanie przez Lisa wpisu z fikcyjnego konta córki Andrzeja Dudy- Kingi Dudy. Posłużyło to Lisowi, jak i Tomaszowi Karolakowi jako atak na opozycyjną partię.

„Są tylko dwie możliwości: Albo Tomasz Lis jest kompletnym idiotą, a ja twierdzę, że kompletnym idiotą jednak nie jest, albo świadomie sięga po konto, które nawet przeciętnie inteligentnej osoba widzi, że jest fałszywe- zaznaczył publicysta.

Red. Warzecha uważa, że był to celowy zabieg i całość wyglądała, jak ustawka. Podkreślił również, że Tomasz Lis powinien być zawieszony. Z kolei telewizja publiczna powinna pomyśleć nad przyszłością Lisa. 

Na zakończenie podkreślił w Telewizji Republika, że „to była ordynarna promocja jednego z kandydatów w telewizji publicznej. Mamy skandaliczną pomyłkę, która nadaje się na proces w trybie wyborczym albo ordynarne oszustwo”.

Telewizja Republika/es

fot. wPolityce.pl

 

 

 


Warto poczytać

 1. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 2. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 3. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 4. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook