Jedynie prawda jest ciekawa

Warzecha:To była ordynarna promocja jednego z kandydatów w telewizji publicznej

19.05.2015

Łukasz Warzecha w Telewizji Republika odniósł się do ataku Lisa na Kingę Dudę. Podkreślił, że dziennikarz jest „albo kompletnym idiotą (…) albo dopuścił się ordynarnego oszustwa

W „Telewizji Republika”  Łukasz Warzecha komentował wczorajszy program Tomasza Lisa, w którym dziennikarz zaatakował córkę Andrzeja Dudę.

W czasie rozmowy z Piotrem Goćkiem, na antenie Telewizji Republika, Łukasz Warzecha ocenił, że wczorajsza debata była skandaliczna.Chodzi o zacytowanie przez Lisa wpisu z fikcyjnego konta córki Andrzeja Dudy- Kingi Dudy. Posłużyło to Lisowi, jak i Tomaszowi Karolakowi jako atak na opozycyjną partię.

„Są tylko dwie możliwości: Albo Tomasz Lis jest kompletnym idiotą, a ja twierdzę, że kompletnym idiotą jednak nie jest, albo świadomie sięga po konto, które nawet przeciętnie inteligentnej osoba widzi, że jest fałszywe- zaznaczył publicysta.

Red. Warzecha uważa, że był to celowy zabieg i całość wyglądała, jak ustawka. Podkreślił również, że Tomasz Lis powinien być zawieszony. Z kolei telewizja publiczna powinna pomyśleć nad przyszłością Lisa. 

Na zakończenie podkreślił w Telewizji Republika, że „to była ordynarna promocja jednego z kandydatów w telewizji publicznej. Mamy skandaliczną pomyłkę, która nadaje się na proces w trybie wyborczym albo ordynarne oszustwo”.

Telewizja Republika/es

fot. wPolityce.pl

 

 

 


CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook