Jedynie prawda jest ciekawa


Warzecha: Słuchając expose popłakałem się ze śmiechu

02.10.2014

„Słuchałem tego expose i autentycznie popłakałem się ze śmiechu. Skondensowanie absurdalnych obietnic, spowodowało, że po prostu ogarnął mnie zdrowy śmiech” – mówił Łukasz Warzecha, publicysta „wSieci”.

Inny z gości TV Republika, Piotr Legutko przyznał, że „uderzyła go kwestia opłacania studiów zagranicznych polskich studentów zagranicą”. Zdaniem publicysty tygodnika Gość Niedzielny „to obrazuje pewien elementarny fakt, charakteryzujący ten rząd”. „Lekarze studiujący w Polsce mogą wyjeżdżać, a ktoś kto studiuje na Sorbonie będzie dofinansowany przez rząd i wrócić do kraju. To jest obchodzenie przeszkód i szukanie dróg na skróty, które nie są tym, z czym powinien mierzyć się rząd Rzeczypospolitej Polskiej” – tłumaczył Legutko.

„Logiczną konsekwencją tego, że Polacy chcą studiować zagranicą powinna być refleksja, jak podwyższać poziom edukacji” – stwierdził Łukasz Warzecha. Zdaniem publicysty ciekawa jest też zapowiedź urlopów rodzicielskich dla osób pracujących na umowie o dzieło oraz osób bezrobotnych. „Czekam na to w dużym napięciu” – dodał ze śmiechem Warzecha.

W opinii Łukasza Warzechy wystąpienie Ewy Kopacz było „jednym wielkim oskarżeniem rządów Donalda Tuska”.

ez,TV Republika
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook