Jedynie prawda jest ciekawa


Warzecha: Nie płakałem po Owsiaku

10.06.2016

"Teraz święty Juras będzie miał mnóstwo czasu na to, co go tak naprawdę pasjonuje. A zatem: na szukanie słoika z pieniędzmi, za którym kiedyś gonił po stole przed kamerą" - pisze Łukasz Warzecha w swoim felietonie na łamach "Super Expressu".

„Święty Jerzy Owsiak, znany też jako "Słoik" oraz "Złoty Melon", oznajmił, że rezygnuje z pracy w Programie Trzecim Polskiego Radia. Już samo to jest zaskoczeniem, bo naprawdę nie sądziłem, że dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nadal tam pracuje! A tu proszę - nie tylko pracował, ale nawet nikt go nie chciał wyrzucić. I to do tego stopnia, że w końcu, zniechęcony czekaniem, Owsiak musiał wyrzucić się sam” – pisze Łukasz Warzecha w „SE”.

Publicysta kpi z przyczyn, jakie Owsiak podał odchodząc radiowej Trójki.  - Nie zgadza się, żeby przed jego programem swój program miał Grzegorz Górny. Audycja konserwatywnego Górnego nie jest zgodna, jak to ujął pan Jerzy, z jego "filozofią". To dla mnie zaskoczenie, bo nie sądziłem, że Jurek "Słoik" ma w ogóle jakąś filozofię. Myślałem, że to prosty chłopak jest, który - jak to śpiewał Kazik Staszewski - może najwyżej "wyk.ć z laczka i poprawić z kopyta". A tu proszę - jest jednak jakaś "filozofia" – ironizuje Warzecha.

- Gdyby ktoś był ciekaw, jaka to mianowicie "filozofia", to jest to "filozofia" tolerancji. Tyle że w tej tolerancji nie mieszczą się w ogóle osoby takie jak Grzegorz Górny. Bo tolerancja tolerancją, ale jakieś granice muszą być – dodaje publicysta.


frost/ "Super Express"

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook