Jedynie prawda jest ciekawa


Wałęsa już wie: Daje Szydło do trzech miesięcy

10.11.2015

„Ten skład rządu jest wybrany przez Kaczyńskiego. Szydło sobie nie poradzi i poprosi o pomoc”.

Lech Wałęsa nie próżnuje. Były prezydent przeprowadził śledztwo polityczne i doszedł do niesłychanych wniosków. „Ten skład personalny rządu jest wybrany przez Jarosława Kaczyńskiego, a nie Beatę Szydło” - mówił Wałęsa o rządzie Beaty Szydło. Wałęsa przekonuje, że niedługo Szydło sama... odejdzie. „Ona w pewnym momencie sobie z nim nie poradzi i poprosi o pomoc. Daję jej miesiąc do trzech” – mówił Lech Wałęsa.

Były prezydent zapowiedział, że mimo tego zazdrości rządowi Beaty Szydło i zaapelował, by dać mu szansę. „Ja marzyłem o takich możliwościach, jak ma obecny rząd i mogą zrobić trochę porządku w kraju. Dążyłem do takiej większości, ale nie zdołałem tego osiągnąć” – powiedział.

Zdaniem Wałęsy mocną stroną gabinetu PiS może być fakt, że teki ministrów otrzymali ludzie, którzy już w przeszłości zdobywali doświadczenie na podobnych stanowiskach. „Jeżeli będą jednak działali po staremu, to ta mocna strona może okazać się największą słabością” – ocenił.

Lecha Wałęsa przyłączył się również do fali krytyki wobec Mariusza Kamińskiego. W ocenie byłego prezydenta jego kandydatura na koordynatora służb specjalnych dla PiS jest dobra, ale takiej funkcji nie powinna sprawować osoba z zarzutami, bo nie jest to "ani wychowawcze, ani dobre". „Być może będzie on (Kamiński - red.) teraz jednak lepiej służył Polsce” – podkreślił.

Jak widać Wałęsa znów się miota. Rząd PiSu jest dla niego i godny zaufania i godny krytyki. Godne pożałowania...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook