Jedynie prawda jest ciekawa


W rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka

14.05.2013

Dzisiaj mija 30. rocznica śmierci Grzegorza Przemyka, śmiertelnie pobitego przez funkcjonariuszy komunistycznej milicji obywatelskiej. To kolejna komunistyczna zbrodnia, która nie doczekała się sprawiedliwego osądzenia w wolnej Polsce.

Winni zbrodni komunistycznych, odpowiedzialni za morderstwa tysięcy niewinnych Polaków pozostają bezkarni. Żyją sobie bardzo dostatnio. Śmieją się w twarz rodzinom ofiar. A sędziowie, ten jeden z filarów poprzedniego ustroju, przez ponad 20 lat nie potrafią wydać prawomocnych i sprawiedliwych wyroków. Sądy III RP są gwarantem bezkarności komunistycznych zbrodniarzy.

Mordercy zza biurek z moskiewskiego nadania: Jaruzelski, Kiszczak i im podobni nie odpowiedzieli za zbrodnie komunistyczne.

Liczne mainstreamowe media, jakby cały czas były inspirowane przez ludzi z resortu Kiszczaka, prowadzą operacje ocieplania wizerunku morderców za biurek. W trakcie procesu ws. śmierci Grzegorza Przemyka Kiszczak zarządził: "ma być tylko jedna wersja śledztwa – sanitariusze." Kto dzisiaj zarządził, że ma obowiązywać tylko jedna wersja: Jaruzelski i Kiszczak to ludzie honoru?

Co chwila możemy przeczytać lub zobaczyć w mediach wywiady, relacje pokazujące morderców zza biurek jako osoby, które miały rozterki moralne, bardzo przeżywały skutki swoich decyzji, niemalże nawet cierpiały z tego powodu. Eksponowane jest ich ludzkie oblicze: czułych mężów, dobrych ojców, troskliwych dziadków. To doskonały przykład manipulowania widzami i czytelnikami i sprzedawania im taniej propagandy. To nic nowego w dziejach, to kontynuacja kłamstw. Urban jest zapewne dumny z takiego poziomu dziennikarstwa.

Człowiek, który niczym paser mieszka w willi ukradzionej prawowitym właścicielom, który jest odpowiedzialny za strzelanie do robotników uznawany jest za patrona lewicy, która głośno krzyczy, że troszczy się o los ludzi pracy.

Wybielanie zbrodniarzy komunistycznych to jakaś aberracja umysłowa. Nikt normalny nie wybiela przecież niemieckich zbrodniarzy nazistowskich pisząc jak dobrymi byli mężami, ojcami, jak kochali zwierzęta, szczególnie owczarki niemieckie.

Zbrodnia, której ofiarą padł Grzegorz Przemyk nie doczekała się prawomocnego i sprawiedliwego wyroku, który objął by bezpośrednich sprawców, ich mocodawców, tych którzy kryli i tuszowali zbrodnie.

W 2007 r. prezydent Lech Kaczyński pośmiertnie odznaczył Grzegorza Przemyka Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce. Wcześniej nie zrobił tego ani Lech Wałęsa ani Aleksander Kwaśniewski.

Marcin Mastalerek

[FOTO: youtube.pl]

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook