Jedynie prawda jest ciekawa


Tym: Polska się zwija z bólu i przerażenia

13.11.2014

Aktor kpi z polityków PiS. W tym - szczególnie - z Jarosława Kaczyńskiego.

Na łamach postkomunistycznej "Polityki" z tzw. afery madryckiej trzech posłów Prawa i Sprawiedliwości kpi Stanisław Tym, który nie kryje radości z całego faktu. "Uratowali PiS przed wygraną w wyborach samorządowych. W końcu licho nie śpi - raz się wygra, potem niechcący drugi i nieszczęście gotowe. Trzeba będzie zasuwać, a nie tylko gadać. Niech więc już lepiej Kopacz i jej ludzie tyrają, niech biorą na siebie odpowiedzialność. Kaczyński przecież jest katolikiem, więc panią premier czasem do siebie zaprosi, by jej udzielić reprymendy i z o trzy stopnie wyższego poziomu pouczyć, że się do rządzenia nie nadaje" - kpi aktor. 

Po czym ironizuje z oceny Jarosława Kaczyńskiego, który przekonywał - powołując się na znikające kolejne szkoły, posterunki i przystanki, że Polska się zwija. "Polska się zwija - powtórzył ostatnio już któryś raz z rzędu prezes PiS. Tak, racja, zwija się. Z bólu i przerażenia, bo przecież od razu się przypominają tak zwane wysokie standardy naszych polityków. Pijany poseł Wipler na warszawskim bruku, były europoseł Protasiewicz na frankfurckim lotnisku, Sowa i Przyjaciele... I to tłumaczenie jak z freblówy: owszem, przyznajemy, że może popełniliśmy błąd, ale inni robią jeszcze większe i uchodzi im to na sucho" - ubolewa Tym. 

Panie Stanisławie, czekamy na lepsze felietony...Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook