Jedynie prawda jest ciekawa


Tylko we „wSieci”: wielkie oszustwa!

17.12.2014

Narbutt, Górny, Janecki, Potocki, Zaremba - doborowa stawka publicystów w dodatku specjalnym do najnowszego numeru tygodnika „wSieci” odsłania kulisy największych oszustw w historii.

Andrzej Rafał Potocki pisze o operacji „Bodyguard” jako o największym blefie wszech czasów. - Wśród wielu mistyfikacji zarówno politycznych, jak i militarnych, do których doszło na przestrzeni wieków, niewątpliwie największa i przy tym w pełni udana była operacja maskująca prawdziwe przygotowania oraz samo lądowanie aliantów w Normandii 6 czerwca 1944 r. – zaznacza autor.

Stanisław Janecki uwagę poświęca działaniom Franklina Delano Roosevelta, twierdząc, że oszukał polskich przywódców i polski naród. - Roosevelt oszukiwał polskie władze także po wybuchu powstania, klucząc w sprawie naciskania na Rosjan, by zgodzili się na amerykańskie zrzuty. Na wszelkie polskie ponaglenia, np. ze strony ambasadora w USA Jana Ciechanowskiego, padała odpowiedź, że sprawa jest „rozpatrywana z jak największą życzliwością” i stanowi przedmiot „nieustannych rozważań” – wspomina Stanisław Janecki.

Piotr Zaremba nawiązuje do wyborów w 1947 r. - Wybory 1947 r. fałszowano, nie ukrywając tego specjalnie przed Polakami. To miał być pokaz nagiej przemocy. W efekcie wszyscy mieli poczucie nieprawomocnej władzy – przypomina dziennikarz.

O wielkim masońskim przekręcie i nawróceniu Léo Taxila pisze natomiast Grzegorz Górny. - Osobisty wróg Pana Boga, naczelny pornograf i antyklerykał masońskiej III Republiki, uznał swe błędy i przeszedł na katolicyzm. Nic dziwnego, że jego podobizna całymi miesiącami nie znikała z czołówek francuskich gazet – opisuje Grzegorz Górny.

Maja Narbutt przygląda się działaniom wielkich koncernów farmaceutycznych. - Zgodnie z czarnym scenariuszem ludzkość miała zostać zdziesiątkowana. Kiedy pięć lat temu ogłoszono pandemię świńskiej grypy, zapanowała psychoza. Jednak wiele wskazuje na to, że była to tylko pandemia korupcji. Wielki medyczny skandal, w którym niechlubną rolę odegrali eksperci sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne – zaznacza dziennikarka.

Więcej o kulisach wielkich mistyfikacji w dodatku do najnowszego numeru tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 15 grudnia br., także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook