Jedynie prawda jest ciekawa


Tylko 200 dni do Euro. Czy czeka nas kompromitacja?

21.11.2011

8 czerwca 2012 roku poznamy wynik pierwszego meczu Polaków na Mistrzostwach Europy. Czy Polska jest przygotowana na polsko-ukraińskie Euro?

-Myślę, że w tym duecie to tylko Polacy są przygotowani na Euro – mówi Stefczyk.info były bramkarz, a obecny poseł Jan Tomaszewski. - Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że to nie będą mistrzostwa pana prezydenta, pana premiera, czy posłów sejmowych. Będą to mistrzostwa całego narodu – dodaje Tomaszewski. Mówi, że jedno, czego można być pewnym, jest gorące przyjęcie kibiców.

Tomaszewski przypomina, że na Euro 2012 miały być gotowe drogi. - Stadiony są wątpliwe, żeby nie powiedzieć felerne. Na jednym trawa gnije, a Stadion Narodowy, to przekręt. Kosztuje on 500 mln euro, a nie wiadomo kiedy zostanie oddany – mówi Tomaszewski. Przypomina, że po expose Donalda Tuska zadał premierowi pytanie, na które nie uzyskał odpowiedzi. - Prezesi spółki Euro 2012 pokazywali szczegóły kontraktów na budowę stadionów. W jednym z nich był zapis, że jeden dzień opóźnienia w oddaniu do użytku Stadionu Narodowego będzie kosztował wykonawcę jeden milion złotych. Pytałem Donalda Tuska, ile w związku z tym wpłynęło pieniędzy do kasy państwowej? - mówi były bramkarz.

Jan Tomaszewski informuje, że złożył w sobotę wniosek do Komisji Sportu o rozpoczęcie procedury wprowadzania kuratora do PZPN. - Nie wyobrażam sobie, żeby tacy ludzie, jak Grzegorz Lato, czy Franciszek Smuda, reprezentowali nas – 40 mln Polaków – na Euro 2012. Kurator powinien wkroczyć w ciągu trzech miesięcy do PZPN. Mam nadzieję, że do tej akcji przyłączy się prezydent UEFA Michel Platini i pani minister sportu Joanna Mucha – kwituje Tomaszewski.

mk

(fot. sxc.hu)

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook