Jedynie prawda jest ciekawa


Tylko 200 dni do Euro. Czy czeka nas kompromitacja?

21.11.2011

8 czerwca 2012 roku poznamy wynik pierwszego meczu Polaków na Mistrzostwach Europy. Czy Polska jest przygotowana na polsko-ukraińskie Euro?

-Myślę, że w tym duecie to tylko Polacy są przygotowani na Euro – mówi Stefczyk.info były bramkarz, a obecny poseł Jan Tomaszewski. - Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że to nie będą mistrzostwa pana prezydenta, pana premiera, czy posłów sejmowych. Będą to mistrzostwa całego narodu – dodaje Tomaszewski. Mówi, że jedno, czego można być pewnym, jest gorące przyjęcie kibiców.

Tomaszewski przypomina, że na Euro 2012 miały być gotowe drogi. - Stadiony są wątpliwe, żeby nie powiedzieć felerne. Na jednym trawa gnije, a Stadion Narodowy, to przekręt. Kosztuje on 500 mln euro, a nie wiadomo kiedy zostanie oddany – mówi Tomaszewski. Przypomina, że po expose Donalda Tuska zadał premierowi pytanie, na które nie uzyskał odpowiedzi. - Prezesi spółki Euro 2012 pokazywali szczegóły kontraktów na budowę stadionów. W jednym z nich był zapis, że jeden dzień opóźnienia w oddaniu do użytku Stadionu Narodowego będzie kosztował wykonawcę jeden milion złotych. Pytałem Donalda Tuska, ile w związku z tym wpłynęło pieniędzy do kasy państwowej? - mówi były bramkarz.

Jan Tomaszewski informuje, że złożył w sobotę wniosek do Komisji Sportu o rozpoczęcie procedury wprowadzania kuratora do PZPN. - Nie wyobrażam sobie, żeby tacy ludzie, jak Grzegorz Lato, czy Franciszek Smuda, reprezentowali nas – 40 mln Polaków – na Euro 2012. Kurator powinien wkroczyć w ciągu trzech miesięcy do PZPN. Mam nadzieję, że do tej akcji przyłączy się prezydent UEFA Michel Platini i pani minister sportu Joanna Mucha – kwituje Tomaszewski.

mk

(fot. sxc.hu)

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook