Jedynie prawda jest ciekawa

Tygodnik "wSieci" demaskuje Grodzką

04.02.2015

"Czy po pracy w Sejmie Anna Grodzka wiedzie zwykłe, mieszczańskie życie normalnej rodziny, z podziałem obowiązków domowych, zakupami, które trzeba zrobić, śmieciami, które trzeba wyrzucić?" – pisze Andrzej Rafał Potocki, dziennikarz śledczy tygodnika „wSieci”.

Osoba dobrze znająca Annę Grodzką mówi naszemu reporterowi: „Po powrocie do domu zdejmuje te kobiece ciuchy, przebiera się w męskie ubrania. I nikt nie rozpoznałby w niej słynnej posłanki. Również sąsiedzi mówią, że kilkakrotnie udało im się dostrzec przez rozsunięte zasłony, jak posłanka Grodzka przechadzała się po pokoju w męskim stroju”.

"Skąd taki temat w poważnym, konserwatywnym tygodniku opinii? To proste – nie chodzi o żadną niezdrową ciekawość, nasza redakcja przestrzega zasady, że nie wchodzi w życie prywatne osób publicznych. Jednak Anna Grodzka pojawiła się przecież w życiu politycznym i medialnym właśnie ze względu na swoją seksualność, na publiczne przyznanie się do zmiany płci" – przypomina Andrzej Rafał Potocki.

Naszym dziennikarskim obowiązkiem jest postawienie pytań: czy opinia publiczna nie jest od kilku lat wprowadzana w błąd? Czy nie mamy do czynienia z wielką kreacją świadomie wprowadzającą do  przestrzeni publicznej wątek transseksualny? Czy Anna Grodzka nie jest w rzeczywistości kreacją artystyczno-polityczną służącą zmianie tradycyjnego sposobu myślenia o kwestiach związanych z seksualnością człowieka? Typową inżynierią społeczną w wydaniu lewicowo-liberalnym, w którym kontrowersyjna postać zostaje wykorzystana do kolejnej próby zmiany sposobu myślenia społeczeństwa? 

Odpowiedzi na te inne pytania dotyczące prawdziwej tożsamości jednej z czołowych postaci polskiej lewicy w najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 2 lutego br., także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.


CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook