Jedynie prawda jest ciekawa

Tygodnik „ABC” ujawnia: Komorowski agituje za nasze

06.05.2015

Jak sztab ma zamiar się z tego rozliczyć?

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” wyniki dziennikarskiego śledztwa na finiszu prezydenckiej kampanii. Bronisław Komorowski pod pozorem wykonywania obowiązków prezydenckich podróżuje po całym kraju, korzystając z samochodów Kancelarii Prezydenta oraz rządowego samolotu. Reporterzy „ABC” pokazują, jak za pieniądze Polaków prowadzona jest polityczna agitacja kandydata Platformy Obywatelskiej.

„Na każdym kroku spotyka się z mieszkańcami, rozdaje uściski dłoni oraz autografy. Wyborcy robią sobie z nim zdjęcia. Jak zwykle w kampanii wyborczej nie brakuje też wizyty na obiedzie u rodziny wielodzietnej oraz masówki z „lokalną społecznością” w … urzędzie gminy. Tam „entuzjastycznie” witają go pracownicy gminy oraz okoliczna ludność” – tak wizytę kandydata na Prezydenta na Pomorzu opisują dziennikarze, wizytę o tyle kuriozalną, że kosztowała podatników ponad 30 tys. zł. Jak sztab ma zamiar się z tego rozliczyć? Z lakonicznego e-maila, który otrzymali dziennikarze od sztabowców kandydata, wynika, że prezydent Komorowski 20 kwietnia przebywał z wizytą na Pomorzu jako… głowa państwa, a nie jako kandydat. Kancelaria Prezydenta zapytana o to samo milczy.

W nowym wydaniu „ABC” dostępnym w kioskach w całej Polsce także wstrząsające ustalenia dotyczące izolacji pedofila i mordercy Mariusza T. Reporterzy „ABC” ustalili, że może on kontaktować się swobodnie ze światem za pomocą e-maili i poczty. Czy o taka izolację w ośrodku psychiatrycznym w Gostyninie chodziło? Prowokacja dziennikarzy udowadnia, że seryjny morderca bez problemu może mieć wpływ na ludzi poza murami ośrodka.

Tygodnik „ABC” radzi też, czego możemy wymagać od ZUS, a także jak rozpoznać alergię, Zobacz też ekskluzywne zdjęcia Weroniki Książkiewicz w objęciach słoweńskiego reżysera. A na stronach sportowych – kulisy spisku przeciwko szefowi PZPN, Zbigniewowi Bońkowi.

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 6 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”.

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook