Jedynie prawda jest ciekawa


Tygodnik „ABC” ujawnia: Komorowski agituje za nasze

06.05.2015

Jak sztab ma zamiar się z tego rozliczyć?

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” wyniki dziennikarskiego śledztwa na finiszu prezydenckiej kampanii. Bronisław Komorowski pod pozorem wykonywania obowiązków prezydenckich podróżuje po całym kraju, korzystając z samochodów Kancelarii Prezydenta oraz rządowego samolotu. Reporterzy „ABC” pokazują, jak za pieniądze Polaków prowadzona jest polityczna agitacja kandydata Platformy Obywatelskiej.

„Na każdym kroku spotyka się z mieszkańcami, rozdaje uściski dłoni oraz autografy. Wyborcy robią sobie z nim zdjęcia. Jak zwykle w kampanii wyborczej nie brakuje też wizyty na obiedzie u rodziny wielodzietnej oraz masówki z „lokalną społecznością” w … urzędzie gminy. Tam „entuzjastycznie” witają go pracownicy gminy oraz okoliczna ludność” – tak wizytę kandydata na Prezydenta na Pomorzu opisują dziennikarze, wizytę o tyle kuriozalną, że kosztowała podatników ponad 30 tys. zł. Jak sztab ma zamiar się z tego rozliczyć? Z lakonicznego e-maila, który otrzymali dziennikarze od sztabowców kandydata, wynika, że prezydent Komorowski 20 kwietnia przebywał z wizytą na Pomorzu jako… głowa państwa, a nie jako kandydat. Kancelaria Prezydenta zapytana o to samo milczy.

W nowym wydaniu „ABC” dostępnym w kioskach w całej Polsce także wstrząsające ustalenia dotyczące izolacji pedofila i mordercy Mariusza T. Reporterzy „ABC” ustalili, że może on kontaktować się swobodnie ze światem za pomocą e-maili i poczty. Czy o taka izolację w ośrodku psychiatrycznym w Gostyninie chodziło? Prowokacja dziennikarzy udowadnia, że seryjny morderca bez problemu może mieć wpływ na ludzi poza murami ośrodka.

Tygodnik „ABC” radzi też, czego możemy wymagać od ZUS, a także jak rozpoznać alergię, Zobacz też ekskluzywne zdjęcia Weroniki Książkiewicz w objęciach słoweńskiego reżysera. A na stronach sportowych – kulisy spisku przeciwko szefowi PZPN, Zbigniewowi Bońkowi.

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 6 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”.

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik.

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook