Jedynie prawda jest ciekawa


Tygodnik ABC: Rząd niemocy

23.09.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” wstrząsający raport z pracy ministrów rządu Ewy Kopacz. Sprawdź co robią ministrowie, których nazwisk wielu Polaków nawet nie zna.

 Wystąpienie szefowej MSW w Sejmie podczas debaty na temat imigrantów ukazało szokującą wprost niekompetencję i brak umiejętności ministrów rządu PO-PSL. Czego nie potrafią, nadrabiają najwyraźniej reklamą i promocją działań podległych instytucji. Tygodnik dotarł do dokumentów podsumowujących wydatki ministerstw na kampanie reklamowe w mediach i… kinach.

Informatorzy tygodnika opowiadają o gafach i kompromitujących poczynaniach ministrów. Tak prezentuje się rząd, który zapewnić ma Polakom bezpieczeństwo w atakowanej przez imigrantów Europie. Właśnie migracji z Bliskiego Wschodu tygodnik poświęca kilka kolejnych artykułów w nowym wydaniu. Wśród nich „Osiem mitów o migrantach”. W krótkich, pozbawionych emocji punktach „ABC” próbuje wyjaśnić, czy obrazy z granicy Węgier i Austrii lub z plaż Grecji rzeczywiście ukazują uciekających przed śmiercią w swych krajach uchodźców. W nowym wydaniu także historia imigrantów, którzy otoczeni pomocą Polaków postanowili uciekać dalej, do Niemiec. Bez słowa „dziękuję”, pod osłoną nocy opuścili zaoferowane mieszkanie i odrzucili wsparcie mieszkańców Śremu.

Na łamach „ABC” także rozmowa z Marcinem Mastalerkiem, rzecznikiem kampanii PiS oraz Felieton Zasadniczo Satyryczny Ryszarda Makowskiego o Donaldzie Tusku, zatytułowany wymownie - Gdzie jest nasz „Król Europy”? W wydaniu także rozmowa z generałem Marianem Zacharskim, superszpiegiem z czasów PRL, a obecnie badaczem historii działań wywiadowczych.

Tygodnik „ABC” zagląda tez do kina i pyta „Czy świat jest gotowy na czarnoskórego Jamesa Bonda?”. Od lat mówi się o mocnym odświeżeniu filmowej serii o agencie Jej Królewskiej Mości. Raz udało się zastąpić metroseksualnego i lalusiowatego Pierce’a Brosnana nieokrzesanym i brutalnym Craigiem. A dziś? Któż inny nadaje się do tego jak nie Idris Elba, którego nazwisko pada w ujawnionej przez hakerów korespondencji szefowej firmy Sony, Amy Pascal? – zastanawia się Łukasz Adamski na łamach tygodnika „ABC”.

**Nowe wydanie „ABC – tygodnika aktualnego, bezkompromisowego, ciekawego” już w kioskach. Jak co tydzień w „ABC”, zestaw emocjonujących i zaskakujących tekstów do przeczytania. Zapraszamy do lektury i na stronę tygodnika www.abctygodnik.pl oraz na profil ABC na Facebooku -  www.facebook.com/ABCtygodnik

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook