Jedynie prawda jest ciekawa


Twardoch jedzie po wszystkich

22.02.2016

„Z peletonu idiotów odrywają się obrońcy demokracji i zaczynają zażarty atak na reprezentację patriotów!”

Szczepan Twardoch, pisarz, chętnie przywoływany w lewicowych mediach, ostro i mocno satyrycznie komentuje zamieszanie jakie wywołała sprawa „szafy Kiszczaka”. W tekście Twardocha czytamy wiele słusznych uwag, ale również różnych stereotypowych wynurzeń. Tak, czy inaczej nikomu zapewne ten tekst nie przypadnie do gustu...

Wpis pisarza z Facebooka warty jest zacytowania w całości.

„Proszę państwa, zaczynamy wyścig! Pierwsza od peletonu odrywa się wdowa po starym czekiście. Czesław postanawia zrobić swojej żonie kawał i na łożu śmierci mówi bystrej pani Kiszczakowej, że jak się hajs skończy, to może papióry spylić w IPN. I pewnie umierając krztusi się ze śmiechu stary czekista, taki na koniec wrednej megierze kawał wywinąć, hyhy...! Pani Czesławowa Kiszczakowa idzie do IPN. Po hajs. Hajsu ni ma, są przeszukania, pani Czesławowa Kiszczakowa czyta Ayn Rand i zaczyna nasz wyścig w pięknym stylu, jednak co się dzieje...! Co się dzieje! Oto z lewej mija ją z hukiem i rozpędem reprezentacja środowisk patriotycznych, wysuwając się na prowadzenie! W papiórach czekisty są kwity na to, że Wałęsa w latach siedemdziesiątych podpisał co podpisał i przyjął ksywę Bolek!!! O Boże!!! Niby wiadomo o tym od lat i od lat klepią o tym wszelkiej maści patrioci jak zakonnica różaniec, ale co tam, przecież nie pozwolimy by laur debila tygodnia spoczął na siwych włosach wdowy po czekiście! Bolek! Bolek! Wałesa Bolek! Mamy dowód! Bolek bolek bolek bolek! Koniec III RP! Koniec postkomunizmu! Nowa epoka! Eon nowy! Jutrzenka swobody! Brzask wolności! Narodziny wolnej Polski! Teraz Lech Kaczyński jedynym symbolem prawdziwej Solidarności! I w ogóle! Bolek! Koniec z Magdalenką! Och, no że Lech Kaczyński był w tej Magdalence? Co tam! Bolek! Że z Wałęsą, tym podstępnym agentem NKWD, GRU i wywiadu sowieckiej marynarki wojennej obaj Kaczyńscy współpracowali, nie, to się nie liczy, o tym się nie mówi, ponieważ historia to fikcja, ponieważ krew przelana w powstaniu, ponieważ Brygada Świętokrzyska, a historia to żywa opowieść, którą opowiadamy cały czas na nowo, jak nam aktualnie pasuje, przecież wiadomo, że dziadka w resorcie oraz Wehrmachcie miał Władysław Bartoszewski, a prokurator Piotrowicz to żołnierz wyklęty, powstaniec warszawski, styczniowy i dowolny. Na tym przecież polega wyścig, im głupiej, tym bliżej wiktorii! Naprzód, młodzi patrioci! Laur gamonia jest nasz! Bolek Bolek Bolek Bolek! Każdy prawdziwy Polak wie, że Bolek to zdrajca! Chwała wielkiej Polsce! Małopolsce i Mazowszu też chwała!

Proszę państwa, ale co się dzieje, wyścig jeszcze się nie kończy! Nagle z peletonu idiotów odrywają się obrońcy demokracji i zaczynają zażarty atak na reprezentację patriotów! Nie pozwolimy pisowcom znowu wygrać, może pobili nas w wyborach, ale nie! Nie! Nie pozwolimy by puchar kretyna przypadł im w udziale! Naprzód, liberalna elito, naprzód, inteligencie pracujący, inteligencie opier......cy się również naprzód! Je suis Bolek! Przekazu jeszcze nie ustaliliśmy, więc będziemy improwizować! Je suis Bolecq! Wałęsa niczego nie podpisał! A jeśli podpisał, to dlatego, bo go szantażowali. Każdy by podpisał. Ale on akurat nie podpisał. A nawet jak podpisał, to nie donosił! A nawet jak donosił, to przestał! Chociaż nie donosił wcale! I wcale nie podpisał! A to co podpisał to fałszywka! Z tym, że nie podpisał! Ale przestał! Wcale! Nie! Tak! Nie wiem! Blablablabla! A nawet jeśli ewentualnie okaże się, że nie przestał i w ogóle rozkazy wydawał mu osobiście Jurij Andropow, Feliks Dzierżyński, reptilianie i grupa Bilderberg, to nie możemy o tym mówić, bo Lechu, nasz kochany Lechu to symbol Polski, a Polska to matka, o matce nie można mówić źle! Chyba, że chodzi o gwałconą demokrację, wtedy należy o tym mówić każdemu zagranicznemu dziennikarzowi, który chce słuchać,. Wtedy to tak, ale o Wałęsie nie. Poza tym co Duda robił, jak Wałęsa walczył o wolność? W pieluchy srał! Nie ufaj nikomu przed siedemdziesiątką! A już na pewno nie takim smarkaczom! Je suis Bolek! Owszem, być może dwadzieścia pięć lat temu filozof z okazji prezydentury Wałęsy przygotował sobie szczoteczkę do zębów, pozdrowienia do więzienia, przygotował też kanapki, czekając w napięciu, aż o piątej nad ranem kolbami w drzwi załomoczą krwawi siepacze rodzącego się faszyzmu, każdego dnia budzik nastawiał, a ci nic, nie załomotali, ale prawie już by łomotali. Nieomalże czystki. Prawie przemoc. Wiadomo, byliśmy głupi, jesteśmy głupi i nie będziemy inni, nie pozwolimy, by patrioci okazali się głupsi od nas! Chociaż to godny przeciwnik! Ale nic tam! Zwycięstwo jest nasze! Je suis Bolek! Walczymy do końca! Owszem, Wałęsa w 1990 nie był wtedy symbolem wolności i Solidarności, tylko faszystą i antysemitą, niszczącym jedność tego wielkiego ruchu, rozbijającym od środka kruchą solidarność inteligencji z robotnikami, których jak wiadomo zasranym obowiązkiem jest się inteligencji słuchać. Ale to było dawno. Wiadomo, historia jest opowieścią, historia to fikcja, zmieniamy ją na bieżąco i tak dalej. Wtedy Wałęsa niszczył Polskę jak dziś Kaczyński i w każdym przyzwoitym człowieku oraz inteligencie wzbudzał wstręt, ale dziś stoi obok orła z waty, stoi między Piłsudskim a JPII, stoi obok lambo i ferrari i siedzi w jacuzzi i tym sposobem nagle Polska wcieliła się w Wałęsę i w każdym przyzwoitym człowieku wzbudza zachwyt. Niech żyje demokracja!

Więc naprzód, młody i stary demokrato, je suis Bolek! Solidarni z Lechem! Je suis cokolwiek, co się teraz bywa. Je suis, k..wa, toster! Dziesiąte okrążenie, proszę państwa! Patrioci i demokraci idą łeb w łeb! Co za emocje! Umiłowany kraj!” - napisał Twardoch na swoim profilu.

Zapewne jego wpis nie przysporzy mu sympatii po żadnej stronie konfliktu politycznego.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook