Jedynie prawda jest ciekawa


Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

13.07.2018
1270tuseksmieszek
Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa. Jego komentarz rozbawił nawet powściągliwych amerykańskich dziennikarzy. Dostało mu się też od Antoniego Macierewicza.

- Droga Ameryko, doceń swoich sojuszników, bo nie zostało ci już ich wielu – powiedział Tusk podczas konferencji w trakcie szczytu NATO w Brukseli, odnosząc się do słów krytyki, jakie spadły na Niemcy ze strony amerykańskiego prezydenta.

Wygrażanie Amerykanom ze strony pozbawionego znaczenia polityka rozbawiło dziennikarzy amerykańskiej telewizji Fox News, którzy skomentowali to śmiechem i westchnięciem.

Do sprawy odniósł się też były minister obrony narodowej Antonii Macierewicz, który na swoim profilu na Twitterze napisał po angielsku:

Drogi Panie Tusk, Europa to nie tylko Niemcy. Odkąd Pan i Pana ludzie zostali odsunięci od władzy, relacje Polska-USA są tak silne jak nigdy – napisał Macierewicz, przekonując, że Ameryka wciąż ma w Europie sojuszników i jednoznacznie pokazując, czyje interesy reprezentuje Tusk.

Tusk kolejny raz chciał być groźny, a był śmieszny. Mimo wszystko trochę wstyd, bo to jednak były premier Polski i wciąż domniemany kandydat na prezydenta RP.

fp


Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 7. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook