Jedynie prawda jest ciekawa


Szewczak: Totalna klęska donosicieli w Brukseli

20.01.2016

Polowanie z nagonką na nowy polski rząd PIS skończyło się w Parlamencie Europejskim prawdziwym łomotem polityków PO i Nowoczesnej oraz TVN-owskiej szczujni. Red. J.Pałasiński z TVN Biznes i Świat w dzisiejszym porannym programie dał upust swej frustracji oraz popis chamstwa i antydziennikarstwa.

 Premier B.Szydło i polscy eurodeputowani wypadli w Brukseli wręcz fantastycznie i tak samo dobrze jak polska reprezentacja  w piłce ręcznej w meczu z Francuzami. Zabrakło tylko okrzyku Vive la Polonaise. Mimo działań zaprzyjaźnionych agencji ratingowych, donosów i pomówień, walec demokratycznych zmian nie został zatrzymany. Sprzedawczycy i denuncjatorzy zamiast na arenie międzynarodowej upokorzyć Polskę sami zostali wdeptani w ziemię. Okazało się, że w Europarlamencie  jest więcej PIS-owców niż ktokolwiek sądził. 

Dzień 19 stycznia 2016 r. okazał się nie tyle najgorszym dniem dla Polski od 2004 r. czego najwyraźniej bardzo pragnął eurodeputowany PO "Dracula polskiej prywatyzacji" J.Lewandowski, ale najgorszym dniem dla wrogów wybicia się Polski na suwerenność gospodarczą i finansową niepodległość. I wygląda, że takich dni będzie coraz więcej. Zdrada i zaprzaństwo zostały surowo osądzone przez europarlamentarzystów, a jeszcze dojdzie do tego ujawnienie Zbioru Zastrzeżonego, to może jeszcze bardziej zaboleć "aferałów" i nikczemników. Polska coraz wyraźniej wstaje z kolan z pozycji, którą tak bardzo upodobali sobie premier D.Tusk i premier E.Kopacz. Reprezentanci PO, PSL i Nowoczesnej zawsze chętnie robili łaskę bankom, zagranicznym koncernom, lichwiarzom i spekulantom i chcieliby, by Polska była nadal popychadłem wielkich i silnych. 

Najwyraźniej PO pomału schodzi ze sceny politycznej i to w fatalnym stylu, prowokacja w Brukseli okazała się być samozaoraniem niemieckich halabardników. Uliczny zamach stanu z M. Schultzem jako intelektualistą i sztandarem zamachu stanu w Polsce nie ma już najmniejszych szans. Jeszcze podryguje przewodniczący Nowoczesnej R.Petru pusty niczym dzwon w środku, jak się ostatnio okazuje nie tylko ekonomiczny ignorant, ale i polityk pozbawiony elementarnej wiedzy historycznej. Choć ogłosił już nawet święto "Sześciu Króli" i Zamach Majowy w 1935 r. to ostatnio przeszedł  w swym zacietrzewieniu sam siebie mówiąc, że "Polska jest na kolanach oraz że imperia upadają w szczycie swej świetności i tak jak upadło Imperium Rzymskie, tak upadnie Imperium PIS". 

Idąc tą drogą można by sądzić, że Imperium Rzymskie obalili Asterix i Obelix, a imperium J.Kaczyńskiego obalą posłanki Gasiuk i Lubnauer z Nowoczesnej, które podobno od 26-lat budowały w Polsce demokrację, co PIS zmarnotrawił w 2 miesiące. Tyle tylko, że blisko  30 lat temu obie "obrończynie demokracji" budowały babki z piasku  w piaskownicy. Oskarżeni stali się oskarżycielami, zaplanowana prowokacja wzmocniła nowy polski rząd, a UE pogrąża się dalej w kryzysie. 

Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK

Warto poczytać

 1. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 2. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 8. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook