Jedynie prawda jest ciekawa


Słomka: Tonąca Platforma walczy z krzyżami

09.08.2013

W Radomiu wybuchł skandal wokół decyzji komendanta radomskiej policji Karola Szwalbe, który zalecił wyrugowanie z jednostek policji krzyży oraz nakłaniał podległych mu funkcjonariuszy do rezygnacji z pielgrzymki na Jasną Górę. „Palikotyzacja” staje się na naszych oczach coraz ważniejszym elementem walki z Polską tradycją.

To, że PO wybrała współpracę z komunistami było wiadomo od dawna. Przynajmniej od momentu, gdy w ostatnich wyborach partia Donalda Tuska ostentacyjnie poparła Izabelę Sierakowską, Marka Borowskiego czy Dariusza Rosiatiego. Koalicja PO-SLD rządząca stolicą od lat broni reliktów PRL-u w postaci pomników „wdzięczności” okupacyjnej Armii Czerwonej. 

„Wrogie przejęcie” szczecińskiej gwiazdy postkomunistów Bartosza Arłukowicza zostało uznane za „bezideową normalność Platformy”. Towarzysz Miller wraz z wychowankami NIE Jerzego Urbana z Ruchu Palikota „przebierają nóżkami” w wyścigu na przystawkę dla ratowania rządu. Bez grupy Jarosława Gowina koalicja PO-PSL stanie się lada moment mniejszościowa!

Wojujący ateiści i apologeci systemu komunistycznego przeszli dziurawe sito pseudoweryfikacji we wszystkich służbach państwowych tj. w policji, służbach specjalnych, administracji, bankowości, prokuraturze czy sądach. Zastępują nachalnie wolność, o którą walczyli Polacy w latach 1939-91, namiastką narkotycznych oparów tolerancji rozumianej jako przyzwolenie na każde świństwo.

Słowa może mocne, ale warto pamiętać, że nawiązanie do Boga jest elementem tradycji nie tylko w Polsce, ale na przykład w Anglii czy USA - gdzie nawet na „zielonych banknotach” pokłada się nadzieję w Bogu.

W Sejmie RP symbol krzyża zawisł dzięki inicjatywie posłów katolickich, m. in. Piotra Krutula i Tomasza Wełnickiego oraz wsparciu większości parlamentarnej   ZChN – KPN – PC - NSZZ „Solidarność” uznającej, iż przywiązanie do Kościoła Katolickiego jest ważnym elementem polskiej tradycji. Wśród nas są wyznawcy różnych wyznań i ateiści, ale nikomu nie przyszło na myśl, aby przez uderzanie w fundamenty cywilizacji łacińskiej  zbijać kapitał polityczny. Konfederacja Polski Niepodległej i ruch „Solidarności” kontynuuje piłsudczykowską tradycję lewicy patriotycznej PPS-u z przełomów XIX i XX wieku oraz traktuje politykę zgodnie z  wezwaniem Jana Pawła II jako „roztropną służbę  na rzecz dobra wspólnego”.

Dziś w imieniu Ruchu Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „Niezłomni” wzywamy do protestu przeciwko inicjatywie komendanta miejskiego policji w Radomiu Karola Szwalbe. Uznał on, że głównym przejawem aktywności policji na jego terenie ma być walka z symbolami religijnymi. Tymczasem to w Radomiu w 1976 roku zamordowano ks. Romana Kotlarza, który w czasie Czerwca 1976 roku niósł wsparcie dla protestujących robotników. Nieco później w podobnie niewyjaśnionych okolicznościach zginął młody radomski działacz KPN i NSZZ „Solidarność” Jacek Jerz. Do tych politycznych mordów rękę przyłożyli niewątpliwie Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak. W ich gabinetach roiło się od symboli zniewolenia tj. sierpa i młota czy portretów komunistycznych zbrodniarzy. W oczy za to kłuła polska tradycja oraz postawa kard. Stefana Wyszyńskiego czy kard. Karola Wojtyły. To na rękach tych komunistycznych zbrodniarzy spoczywa krew ks. Zycha, ks. Suchowolca, ks. Niedziela czy ks. Kotlarza z Radomia. To na ich rozkaz zamordowano tysiące naszych NIEZŁOMNYCH kolegów z antykomunistycznego ruchu wolnościowego lat 1944-1991. 

Dziś komendant radomskiej policji Karol Szwalbe nie chce uszanować europejskich standardów i polskiej kultury. Widomym efektem staczania się Platformy ku katastrofie jest wzrost wpływów stalinowskiej mentalnie grupy apolopetów postkomunizmu w MSW.

Ataki na Kościół Katolicki, „Radio Maryja” i polską tradycję (rodzinę, patriotyczną edukację, itp.) będą się teraz nasilać. Ta antykościelna krucjata  komunistycznych zbrodniarzy o „tuleyopodobnym” rodowodzie skończy się, gdy siły patriotyczne pokonają koalicję: PO-PSL-SLD -Ruch Palikota. Nie chodzi o to, że ekipa Tuska przegra, ważniejsze jest to co nastąpi później.

Jak Rzeczpospolita poradzi sobie z wielkimi wyzwaniami... Dlatego nadchodzi czas na samoorganizację świadomej części narodu.

Adam Słomka

Rzecznik Ruchu Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „NIEZŁOMNI”,
przewodniczący KPN-Obóz Patriotyczny, 
poseł na Sejm RP (1991-2001).

Zainteresował Cię artykuł? Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook