Jedynie prawda jest ciekawa


Słomka: Tonąca Platforma walczy z krzyżami

09.08.2013

W Radomiu wybuchł skandal wokół decyzji komendanta radomskiej policji Karola Szwalbe, który zalecił wyrugowanie z jednostek policji krzyży oraz nakłaniał podległych mu funkcjonariuszy do rezygnacji z pielgrzymki na Jasną Górę. „Palikotyzacja” staje się na naszych oczach coraz ważniejszym elementem walki z Polską tradycją.

To, że PO wybrała współpracę z komunistami było wiadomo od dawna. Przynajmniej od momentu, gdy w ostatnich wyborach partia Donalda Tuska ostentacyjnie poparła Izabelę Sierakowską, Marka Borowskiego czy Dariusza Rosiatiego. Koalicja PO-SLD rządząca stolicą od lat broni reliktów PRL-u w postaci pomników „wdzięczności” okupacyjnej Armii Czerwonej. 

„Wrogie przejęcie” szczecińskiej gwiazdy postkomunistów Bartosza Arłukowicza zostało uznane za „bezideową normalność Platformy”. Towarzysz Miller wraz z wychowankami NIE Jerzego Urbana z Ruchu Palikota „przebierają nóżkami” w wyścigu na przystawkę dla ratowania rządu. Bez grupy Jarosława Gowina koalicja PO-PSL stanie się lada moment mniejszościowa!

Wojujący ateiści i apologeci systemu komunistycznego przeszli dziurawe sito pseudoweryfikacji we wszystkich służbach państwowych tj. w policji, służbach specjalnych, administracji, bankowości, prokuraturze czy sądach. Zastępują nachalnie wolność, o którą walczyli Polacy w latach 1939-91, namiastką narkotycznych oparów tolerancji rozumianej jako przyzwolenie na każde świństwo.

Słowa może mocne, ale warto pamiętać, że nawiązanie do Boga jest elementem tradycji nie tylko w Polsce, ale na przykład w Anglii czy USA - gdzie nawet na „zielonych banknotach” pokłada się nadzieję w Bogu.

W Sejmie RP symbol krzyża zawisł dzięki inicjatywie posłów katolickich, m. in. Piotra Krutula i Tomasza Wełnickiego oraz wsparciu większości parlamentarnej   ZChN – KPN – PC - NSZZ „Solidarność” uznającej, iż przywiązanie do Kościoła Katolickiego jest ważnym elementem polskiej tradycji. Wśród nas są wyznawcy różnych wyznań i ateiści, ale nikomu nie przyszło na myśl, aby przez uderzanie w fundamenty cywilizacji łacińskiej  zbijać kapitał polityczny. Konfederacja Polski Niepodległej i ruch „Solidarności” kontynuuje piłsudczykowską tradycję lewicy patriotycznej PPS-u z przełomów XIX i XX wieku oraz traktuje politykę zgodnie z  wezwaniem Jana Pawła II jako „roztropną służbę  na rzecz dobra wspólnego”.

Dziś w imieniu Ruchu Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „Niezłomni” wzywamy do protestu przeciwko inicjatywie komendanta miejskiego policji w Radomiu Karola Szwalbe. Uznał on, że głównym przejawem aktywności policji na jego terenie ma być walka z symbolami religijnymi. Tymczasem to w Radomiu w 1976 roku zamordowano ks. Romana Kotlarza, który w czasie Czerwca 1976 roku niósł wsparcie dla protestujących robotników. Nieco później w podobnie niewyjaśnionych okolicznościach zginął młody radomski działacz KPN i NSZZ „Solidarność” Jacek Jerz. Do tych politycznych mordów rękę przyłożyli niewątpliwie Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak. W ich gabinetach roiło się od symboli zniewolenia tj. sierpa i młota czy portretów komunistycznych zbrodniarzy. W oczy za to kłuła polska tradycja oraz postawa kard. Stefana Wyszyńskiego czy kard. Karola Wojtyły. To na rękach tych komunistycznych zbrodniarzy spoczywa krew ks. Zycha, ks. Suchowolca, ks. Niedziela czy ks. Kotlarza z Radomia. To na ich rozkaz zamordowano tysiące naszych NIEZŁOMNYCH kolegów z antykomunistycznego ruchu wolnościowego lat 1944-1991. 

Dziś komendant radomskiej policji Karol Szwalbe nie chce uszanować europejskich standardów i polskiej kultury. Widomym efektem staczania się Platformy ku katastrofie jest wzrost wpływów stalinowskiej mentalnie grupy apolopetów postkomunizmu w MSW.

Ataki na Kościół Katolicki, „Radio Maryja” i polską tradycję (rodzinę, patriotyczną edukację, itp.) będą się teraz nasilać. Ta antykościelna krucjata  komunistycznych zbrodniarzy o „tuleyopodobnym” rodowodzie skończy się, gdy siły patriotyczne pokonają koalicję: PO-PSL-SLD -Ruch Palikota. Nie chodzi o to, że ekipa Tuska przegra, ważniejsze jest to co nastąpi później.

Jak Rzeczpospolita poradzi sobie z wielkimi wyzwaniami... Dlatego nadchodzi czas na samoorganizację świadomej części narodu.

Adam Słomka

Rzecznik Ruchu Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „NIEZŁOMNI”,
przewodniczący KPN-Obóz Patriotyczny, 
poseł na Sejm RP (1991-2001).

Zainteresował Cię artykuł? Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook