Jedynie prawda jest ciekawa


Tomasz Lis w amoku. Obrzydliwe!

24.02.2016

„Wałęsa ma się przyznać, że donosił. Ok, mały handel. Niech Kaczyński się przyzna, że kazał bratu lądować”.

Tomasz Lis zamienił swoje konto na twitterze w falę absurdalnego hejtu. W imię obrony dobrego imienia Lecha Wałęsy atakuje nienawistnie wszystkich krytyków byłego prezydenta.

Oczywiście najmocniej Lis uderza przy tej okazji w... PiS. „Nowe śledztwo w sprawie Wałęsy powinien prowadzić Tow. Piotrowicz - ulubiony prokurator antykomunisty Kaczyńskiego” - kpi Lis. I przekonuje, że mamy do czynienia z teatrem nowej władzy. „45 lat pózniej nadal górą SB, a Wałęsa, jak za Solidarności, dalej prześladowany. I tylko PIS-owcy zapewniają klakę w przedstawieniu” - zaznacza.

Lis, zwany pieszczochem poprzedniej władzy, nie unika absurdalnych tez w atakowaniu prezesa PiS-u. „Kaczyński o wszystkim podobno wiedział. Forsował świadomie agenta na prezydenta? To byłaby zbrodnia :)” - pisze naczelny „Newsweeka”. Ciekawe, że dziś gdy wszyscy nagle uznają, że o Wałęsie było wszystko wiadomo od dawna, Lis przyczepia się do tego, że Kaczyński coś wiedział... „Czy bardziej obciążające są ewentualne grzechy Wałęsy sprzed 45 lat czy obecne niszczenie demokracji przez Kaczyńskiego?” - stawia absurdalne tezy Lis.

Choć może nie ma się czemu dziwić. W amoku Lis rzuca jadem we wszystkich. „Cenckiewicz o teczkach Kiszczaka: "To porażające". Cenckiewicz od wielu lat sprawia wrażenie porażonego” - pisze o prof. Sławomirze Cenckiewiczu.

Obrywa też Kornel Morawiecki. „Pan Morawiecki chce, by "Wałęsa się pokajał".Może tak: "Przepraszam, że to ja, a nie Morawiecki jestem symbolem pokonania komunizmu"” - pisze Lis.

Jednak najbardziej obrzydliwe są próby zaatakowania śp. Lecha Kaczyńskiego. „Wałęsa ma się przyznać, że donosił. Ok, mały handel. Niech Kaczyński się przyzna, że kazał bratu lądować” - pisze Lis.

Jak widać Tomasz Lis pozostaje małym człowiekiem...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook