Jedynie prawda jest ciekawa


To nie imigranci, to dzicz

07.10.2015

Na co narzekają uchodźcy, którzy ponoć uciekają przed śmiercią? „Brakuje nam seksu, mam spuchnięte jądra".

Zaskakujący filmik opisuje portal Tomasza Lisa. Niestety pokazuje on jasno, że do Europy dociera fala dziczy. Jaki jest najbardziej palący problem dla uchodźców, którzy żyją obecnie w obozach dla uchodźców? Pytani o to mężczyźni przyznają – brak seksu i warunków, by go uprawiać.

„Ten filmik z obozu dla uchodźców staje się hitem w sieci. Dziennikarka pyta kilku mężczyzn przebywających w obozie dla uchodźców o to, jakie są w chwili obecnej ich największe problemy. Wszyscy wskazują na... brak seksu i warunków do jego uprawiania” - pisze portal Lisa.

„Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem” – mówi jeden z mężczyzn w rozmowie o najważniejszych jego problemach. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział: „Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek” – stwierdził.

Inny uchodźca mówił, że to niemożliwe aby przyprowadzić do obozu kobietę, bo mężczyzn jest w nim zbyt dużo. „Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy?” – zastanawia się.

Jak widać imigranci zdają się mieć zupełnie inne oczekiwania niż politycy krajów europejskich sądzą. Zdaje się, że opisywany przez portal Lisa filmik powinien dać wiele do myślenia tym, którzy decydują o przyjmowaniu imigrantów w Europie. Szczególnie, że media coraz częściej donoszą o gwałtach, rozbojach i innych przestępstwach, które popełniają masowo imigranci.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook