Jedynie prawda jest ciekawa

To nie imigranci, to dzicz

07.10.2015

Na co narzekają uchodźcy, którzy ponoć uciekają przed śmiercią? „Brakuje nam seksu, mam spuchnięte jądra".

Zaskakujący filmik opisuje portal Tomasza Lisa. Niestety pokazuje on jasno, że do Europy dociera fala dziczy. Jaki jest najbardziej palący problem dla uchodźców, którzy żyją obecnie w obozach dla uchodźców? Pytani o to mężczyźni przyznają – brak seksu i warunków, by go uprawiać.

„Ten filmik z obozu dla uchodźców staje się hitem w sieci. Dziennikarka pyta kilku mężczyzn przebywających w obozie dla uchodźców o to, jakie są w chwili obecnej ich największe problemy. Wszyscy wskazują na... brak seksu i warunków do jego uprawiania” - pisze portal Lisa.

„Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem” – mówi jeden z mężczyzn w rozmowie o najważniejszych jego problemach. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział: „Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek” – stwierdził.

Inny uchodźca mówił, że to niemożliwe aby przyprowadzić do obozu kobietę, bo mężczyzn jest w nim zbyt dużo. „Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy?” – zastanawia się.

Jak widać imigranci zdają się mieć zupełnie inne oczekiwania niż politycy krajów europejskich sądzą. Zdaje się, że opisywany przez portal Lisa filmik powinien dać wiele do myślenia tym, którzy decydują o przyjmowaniu imigrantów w Europie. Szczególnie, że media coraz częściej donoszą o gwałtach, rozbojach i innych przestępstwach, które popełniają masowo imigranci.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook