Jedynie prawda jest ciekawa


Terlikowski: Kijowski jest prezentem dla PiS

11.01.2017

- Pan Kijowski jest wielkim prezentem niebios dla Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził Tomasz Terlikowski.

– Pan Kijowski jest wielkim prezentem niebios dla Prawa i Sprawiedliwości. To naprawdę fantastyczny prezent. Ryszard Petru też jest cudownym prezentem – mówił w programie "Chłodnym Okiem" na antenie Telewizji Republika redaktor naczelny stacji.

– Bardzo się wzruszyłem, bo "Fakt" zajął się przez chwilę Mateuszem Kijowskim – mówił Terlikowski. Wskazał, że Kijowski wyznał, że "powinien zarabiać przynajmniej tyle, co poseł", czyli około 10 tys. zł, bo jest liderem KOD-u, "porządnej, poważnej" organizacji, czyli powinien zarabiać około 10 tys. zł na rękę.

– Z tego, co widzieliśmy, to pan Kijowski wystawiał faktury na więcej. Gdyby dostawał taką pensję, o jakiej mówi, to niemałą część tej pensji, zabieraliby mu komornicy, którzy cały czas czekają, żeby zaczął płacić alimenty. Prawdopodobnie dlatego wystawiał faktury na firmę żony, a nie na swoją – ocenił Terlikowski.

Redaktor naczelny Telewizji Republika przypomniał, że cała sprawa nie podoba się Ance Grzybowskiej – jednej z działaczek KOD – bardzo to przeszkadza – tak ostatnio czytałem – mówił. – Napisała nawet, że wszystkie materiały wysłali do "Gazety Wyborczej", a dziennikarze "GW" oddzwonili i powiedzieli, że nie mogą ich opublikować, bo szefostwo się nie zgadza, gdyż uważa Mateusza Kijowskiego za niezastąpionego – powiedział Terlikowski. – Uważam, że "GW" powinna płacić za usługi informatyczne Kijowskiemu – stwierdził. – Pan Kijowski jest wielkim prezentem niebios dla Prawa i Sprawiedliwości. To naprawdę fantastyczny prezent. Ryszard Petru też jest cudownym prezentem – podsumował publicysta.

[fot. Fratria]

Źródło: Telewizja Republika/ems

Warto poczytać

 1. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 2. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 3. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 4. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 5. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 6. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 7. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

 8. 1270raszizma 05.02.2018

  Witamy w krainie absurdu. Dziennikarz został oskarżony o rasizm, bo molestował tylko białe kobiety

  Uważaj kogo molestujesz, bo przyprawią ci łatkę ksenofoba – kampania #metoo chyba osiągnęła właśnie punkt krytyczny

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook