Jedynie prawda jest ciekawa

Targalski: Niemcy wypowiedziały nam wojnę

02.02.2016

„Niemcy i Rosja dążą do obalenia rządu. Jeśli koryto ma pozostać, Polski suwerennej być nie może”.

Jerzy Targalski, historyk zajmujący się transformacją w Europie Środkowej, wskazuje, że Niemcy wypowiedziały Polsce wojnę. „W czasach wojen hybrydowych media odgrywają kluczową rolę. Dlatego społeczeństwo i rząd powinny oprzeć na nich swoją strategię w wojnie prewencyjnej, którą wypowiedziały nam Niemcy, posługując się dwoma instrumentami propagandowymi: Unią Europejską i duchowymi volksdeutschami, gotowymi w obronie prawa do pasożytowania na Polsce, by oddać swoje usługi agresorowi” – tłumaczy Targalski.

 

Zaznacza, że „jeśli koryto ma pozostać, Polski jako suwerennego podmiotu być nie może”. „Niemcy i Rosja dążą do obalenia suwerennych rządów w Polsce, ale nie jest im obojętne, kto ile weźmie dla siebie. Pamiętać też należy o linii podziału wewnątrz obozu postkomunistycznego, który ujawnił już Jedlicki w książce „Chamy i Żydy”. Jest on z równą intensywnością aktualny do dziś i dogorywający SLD mógłby jeszcze zadać przed zgonem kilka ciosów Nowoczesnej” – zaznacza.

 

Na koniec Targalski wskazuje: „człowiek wolny walczy o swoje prawa, niewolnik pyta, czy mu wolno, czy pan się zgodzi, czy go nie każe wybatożyć itp.”.

 

„Warunkiem powodzenia jest wytrzebienie wyhodowanego w Polakach przez Ubekistan genu niewolnictwa i służalstwa. W toku akcji, jeśli będzie ona odnosiła sukcesy, gen będzie zanikał” – zaznacza Jerzy Targalski.

 

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook